Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 380kmes utazás terhesen? (29....

380kmes utazás terhesen? (29. hét)

Figyelt kérdés

29hetes vagyok, es holnap megyunk az anyósomhoz 1 hetre.

Van valami hasznos tanácsotok ilyen útra?

(Ugy tervezzuk, hogy tobbszor megallunk ,mint szoktunk és hajnalban megyunk h nagyrészt aludjam át)

Kb 4 ora alatt szoktunk odaérni.

Kompressziós harisnya kell? Vagy az visszér problémásoknak hasznos csak?


2017. dec. 24. 10:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

"hajnalban megyunk h nagyrészt aludjam át" :D:D:D

Ezt inkább a babáknál, kisgyerekeknél szokták alkalmazni.



Nem kell ennyire túlbonyolítani, álljatok meg, amikor úgy érzed, hogy kinyújtóznál, mosdóba kell menned (csak normális helyeken!).

2017. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Könyörgöm 4 órás út, nem a Holdra készülsz. Ennyire ne legyél már terhes.....
2017. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Hát án biztos nem tervezném direkt úgy, hogy a kényelmes ágy helyett egy kocsiban kókadozva töltsem a fél éjszakámat nagy pocakkal... Hátradönteném az ülést, amennyire lehet, mert nekem egyenesen ülve nyomta a hasamat, és ha kell, megállnék pisilni, és körbesétálni egyszer a benzinkutat. Harisnya minek, nem Ausztráliáig mentek. :)
2017. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Jajj de túlgondolod -.-
2017. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
47%
Mi a 31. héten utaztunk a nagyim testvérének temetésére Zalából Fehérgyarmatra, ez kicsivel több, mint 500 km. Beültem a hátsó ülésre, felpakoltam a lábaimat és jónapot.
2017. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
34 hetesen ennyit utaztunk nyáron. Semmi extra. 2-szer megálltunl pisilni, de vegig beszélgettünk és a zeneválogatásomat hallgattuk, szuper út volt. Nem kétéves vagy, hogy át kelljen aludnod egy 4 órás kocsiutat....sokan dolgoznak terhesség végéig irodában ahol szintén ülni kell.
2017. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
Mind a két terhességem alatt jártuk az országot. Apa a sofőr anya a dj a gyerek a stand upos. 😊
2017. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

30 hetesen Horvátországba mentem nyaralni, semmi gond nem volt.


Ha kényelmetlen, pisilned kell álljatok meg

2017. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell semmi extra. Legyen kaja, víz, esetleg magnézium nálad. Elenyésző távolság, nincs benne semmi vállalhatatlan.


Mi nyáron mentünk férjemmel Horvátországba Szlovénián keresztül. Ekkor voltam 30 hetes terhes. Több mint 7 óra légkondi nélkül 30+ fokban, de semmi gond nem volt, talán kétszer álltunk meg. Az autó ülése kényelmesebb volt, mint sok más szék vagy fotel.


Vigyél azért magaddal fertőtlenitő folyadékot. Ha autópályán mentek, nem minden pihenőnél tudsz rendesen kezet mosni.

2017. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

1# jaj de vicces vagy nemár😂😂

Az a baj ha nem alszok hátul, akkor nagyon nyűg az egészet végig ülni. Ha alszom gyorsabban eltelik nekem az út. Sztem nem szégyen.

2017. dec. 24. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!