Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor állt be a...

Szülés után mikor állt be a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom jobban akik nem szednek fog.gátlót.

2018. jan. 19. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Soha
2018. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9 hónap után
2018. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Szulesem utan majdnem 1 evvel jott meg eloszor, 4szer menstrualtam es terhes lettem a kistesoval. 15 honapig szoptattam.

2. Szulesem utan 11 honappal jott meg, 1 evig menstrualtam es terhes lettem a harmadikkal. 16 honapig szoptattam.

3. Szulesem utan 6 honappal jott meg, de ekkor csak 5 honapig szoptattam. Tobb teso meg nem lesz 😊

Altalanossagban elmondhato, hogy nem lett olyan pontos a ciklusom, mint a gyerekek elott. Par honapig mind erossegben, mind hosszban mind a ket ciklus kozti tavolsagot tekintve tok random volt... nagyon kellemetlen volt, mert minden elojel nelkul egyszer csak durr... Kb fel ev utan allt be egy rendszer, de soha nem lett olyan, mint volt. Elotte gyakorlatilag orara tudtam elore mikorra varhato, most 25-30 nap kozt valamikor. Legtobbszor inkabb korabban.

2018. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kb másfél évre, orvosnál is voltam de teljesen rendben volt minden, lassabban regenerálódtam..

Volt hogy 45 napra volt meg, volt hogy ki maradt egy hónap, minden ovukor feküdtem a fájdalomtól szóval örülök hogy rendeződött.

2018. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2017 januárban szültem. Augusztus, szeptember, október és november hónapokban rendszeresen menstruáltam. Tehát fél év után jött meg 4-szer pontosan és ezután már nem jött meg mert teherbe estem. Most vagyok 8 hetes a tesóval és a kislányom pedig 1 éves.
2018. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szedtem gyógyszert de szoptatni se sikerült, az első pár héten a kaja kb 1/5-e volt anyatej. Utána tápszer. (Csak mert szoptatás mellett teljesen normális, ha nem áll be a ciklus)


1. babával 7 héttel jött meg szülés után és 13 hós koráig rendszertelen volt, 28-37 nap, átlag 30-32. Aztán teherbeestem. (Igen, ilyen ciklus mellett sikerült, tervezetten egyébként)

2. babával 8 héttel szülés után jött meg és 5 menzeszem jött azóta kerek 30 napra. Nem akarom nagyon elkiabálni, de talán azonnal beállt.

Terhességek előtt amúgy 28 napis volt.

2018. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyből. Szülés után alig múlt el a gyermekágyi, megjött (8 hétre) és onnantól menetrendszerűen minden hónapban 30-31 napra. És igény szerint szoptattam.
2018. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 hónappal a szülés után jött meg, azóta 31napos rendszeres ciklusaim vannak, pontosabb, mint a baba előtt volt :) soha nem szedtem fog.gatlót
2018. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmúlt a gyermekágy és rá két hétre (szülés után 8.hét) nálunk is az étkezés kis részét tette ki az anyatej.sokkal rendszeresebb mint bármikor máskor.sose szedtem én sem fogamzásgátlót.
2018. jan. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó szoptatási naptól számítva 28 nap múlva jött meg. 7 hónaposan már nem kérte a kislányom az anyatejet, úgyhogy a 8.hónapban jött meg szülés után. Utána rögtön beállt 28-29 napra.
2018. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!