Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel állt vissza a normális ciklusotok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem szoptatok és szülés után 3,5 hétig véreztem(császáros voltam). Majd az 5. héten megjött és 6 napig tartott. 2,5 hétre rá ismét megjött elég erős volt akkor a vérzésem de csak 5 napig tartott. Elvileg ha onnantól számolom most kedden kellett volna megjönnie de semmi. Azelőtt szinte percre pontosan jött meg mindig 28 napra és 6 napig tartott. Nektek mikor állt vissza a normális ciklusotok? Nagyon rossz így hogy nem tudok előre tervezni főleg hogy itt a nyár és hogy a strandolásokat mikorra tervezzük.
2015. júl. 17. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egyéntől függ. Ebben a helyzeben a legnehezebb megjosolni a dolgot. Szerintem nyugodtan menj strandolni, legfeljebb vigyél magaddal vészhelyzetre csomagot. (csre bugyit, nadrágot, betétet, tampont)

Én 3,5 hónapja szültem császárral, de szoptatok, és még se híre se hamva a dolognak. :S

2015. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni. Császár után kb. 3-4 hétig véreztem, utána kis barnázás majdnem a 6. hétig, 9 héttel a szülést követően pedig már menstruáltam és egyből visszaállt a rendszeres ciklusom. Ja, kizárólag szoptattam, nekem az nem befolyásolta.
2015. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szules utan 5 hetig vereztem, csaszaros voltam. Aztan utana napra pontosan mintha gyogyszert szedtem volna 32 naponta jott meg. Meg is lepodtem mert szules elott kicsit kusza volt a ciklusom. Nekem se kavart be a szoptatas.
2015. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 picoka92 ***** válasza:
Nekem 7 honapja se rendszeres... Elotte szinte orara pontos volt.
2015. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!