Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7-8 hónapos babát már lehet...

7-8 hónapos babát már lehet vinni strandra? Persze nem hosszú időre gondoltam.

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 11:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Baba barát strandokat tudnátok javasolni? Köszönöm!!
2018. jan. 23. 11:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Agárdi Termálfürdő.
2018. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán viheted, ha nem gond neki, hogy mondjuk babakocsiban alszik napközben, tehát tud pihenni, akkor akkor semmi probléma ezzel.
2018. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Sokkal kisebb babát is láttam strandon, alig bírta még a fejét is mozgatni olyan pici volt..

Szerintem simán vihetitek egy rövid időre, hadd nudizzon egy kicsit a bokavízben :) biztos nagy varázslat lesz neki a víz meg az a sok hang.

2018. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én vinném :) Vagyis vinni fogom 2. gyerekemet fürdőbe, 6 hónapos kora után (most 5).

Aranyos az utolsó komment :)

2018. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tegnap este elmentünk wellnessbe a 3,5 honapisunkkal nagyon élvezte. 1,5 múlva megyünk egy egyhetes wellness nyaralásra, a tegnapi volt a főpróba, hogy mit szól a vízhez.


Ha nyár lenne akkor is mennénk, illetve fogunk is menni.

2018. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6, hol voltatok? Most gondolkodunk azon, hova menjünk 6 hónapossal 1 pár órácskára pancsolni.
2018. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A naggyal 9 hónaposan voltunk a Balatonon, élvezte, tök jó volt mindannyiunknak :) A kicsivel 6 hónaposan szintén Balaton, de nem volt jó idő, nem lehetett fürdeni, így 7 hónaposan strandolt először, wellness szállodában voltunk, szuper jól érezte magát :)
2018. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vittem, de csakis természetes víz mellé. Itt nyogodtan pancsolhatott is kicsit.
2018. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"hadd nudizzon egy kicsit a bokavízben" -na, ez az, amit nem tehet meg! nem vagyok híve az úszópelenkáknak, mert a hígf*sás abból is kijön, a normál kakát meg egy szorosabb fürdőbugyi is bent tartja, de mivel egy ekkora gyerek még nem tudja szabályozni a szükségleteit, így nyilván nem vihető be pucéran a többi közé.
2018. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!