Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák! Miskolcon a Vasgyári...

Anyukák! Miskolcon a Vasgyári Sztk. -ba külön időpontot kell kérni csípőszűrésre? Valahol azt olvastam hogy elég ha csak odamegyünk rendelésre. Hova kell menni? A Gyekbe nem szeretném vinni. Úgy tudom sokat kell várni is és a várólista is hosszú

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kell időpont, nekem eddig mindig kb 1 hónapra adtak. Ha van időpontod aznap odamész a kartonozóhoz, adnak egy sorszámot, felmész a 2. emeletre és szinte azonnal szólítani fognak. A kisbabákat előre veszik, nem várakoztatják. Nagyon jó, kedves doktornő rendel ott.
2015. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó. Köszi. :)
2015. dec. 1. 14:51
 3/4 A kérdező kommentje:
És az nem baj hogy akkor már 4 hónapos lesz? Ha én is 1 hónap múlva kapok időpontot?
2015. dec. 1. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy baj. A lányomat én is napra pontosan 4 hónaposan vittem, mert 3 hós volt mikor kaptuk a beutalót.
2015. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!