Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudom igényelni az 1...

Hol tudom igényelni az 1 milliós támogatást a lakáshitel elengedésénél? Bőv lent

Figyelt kérdés
A bankban a hölgy azt mondta, menjek a helyi járási hivatalhoz- de elvileg ezt a banknál kell kezdeni...na most mi a túró van??? volt már aki elkezdte ezt intézni? mi kellett hozzá- nem szeretnék többször fordulni a tájékozatlanság miatt. köszi

2018. jan. 23. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt inkább bankügyek témakörben kérdezd
2018. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a bankban kell elindítani, hanem az ingatlan szerint illetékes járási hivatalnál. Banknál dolgoztam, most terhes vagyok, már be is adtuk a papírokat. Vagyis a férjem, mert én kórházban fekszem. Nem olyan bonyolult folyamat egyébként és sok minden nem is kell, sokkal egyszerűbb mint pl a csok igénylés. A bankhoz ez ügyben nem kell bemenni. Nem totális idióta ám mindenki, aki a bankban ül. Nem viccből mondta. Mi úgy csináltuk, hogy a férjem bement a hivatalba, ott elmondták, hogy mi kell, összeszedtük és egy hét múlva visszavitte. Hölgy átnézte és varunk. Ők fogják felvenni a kapcsolatot a bankkal.
2018. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi - végigjártam és a járási hivatal a befutó. :) nagyon segítőkész hölgyhöz kerültem- ritkaság az ilyen! :)
2018. jan. 24. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!