Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy értékelitek magatokat az...

Hogy értékelitek magatokat az alábbiak szerint 0-tól 10-ig?

Figyelt kérdés

- Baba körüli munkák, játék vele.

- Főzés, egyéb házimunka.

- Férjjel való kapcsolat.

- Állatokkal való foglalkozás (ha van kutya, macska mennyit játszotok vele, tanítgatjátok e stb).

- Egyéb elfoglaltságok (munka, tanulás alvásidőben, sport, hobbi - jut e rá elég időtök).


2018. jan. 26. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Állat nincs, a többi 10.
2018. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Most már 2,5 éves, de amikor még baba volt:

- Baba körüli munkák, játék vele: munkák 10-es, játék: 6.

- Főzés, házimunka: 3 (mivel matrica baba volt, nem igazán hagyott érvényesülni ezen a téren, általában akkor csináltam, amikor aludt vagy a férjem vigyázott rá)

- Férjjel való kapcsolat: 8

- Nincsenek állatok.

- Egyéb: 1. Semmire nem volt időm, senki nem tudott segíteni, hogy legalább legyen 2 óra kimenőm, amíg magamnak élhetek, vagy csak kinézhessek bambán a fejemből. Ha az apja vigyázott rá, akkor inkább takarítottam és főztem.

2018. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Baba: 9, mert a hasfájással szemben tehetetlen vagyok.

Főzés: 10

Egyéb hm: 5 - a nagy részét most a férjem csinálja.

Férj: 10

Állat: 8 - sosem éheznek, de nem jut annyi idő pl labdázni, mint eddig, illetve fontosabb a kislányt sétálni vinni, együtt meg nem megy (bernáthegyi). Kertesházunk van, övé a kert nay része szerencsére. A macskák bent vannak, ők nem éreznek változást, ugyanúgy alszanak egész nap. 😄

Egyébek:

nyelvtanulás: 6, de nem a baba miatt, hanem mert lusta vagyok

hobbi: 10 - blogolok, imádom

sport: 0. Szoptatás miatt egyelőre nem merek mozogni, csak a napi 1 óra séra van. 😊

2018. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

8

3

5

Nincs

2

2018. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

8

7

9

5(sajnos jatszani nincs idom/energiám a kutyákkal, de játszanak egymással)

6-7(heti 2x sportolok 1 orat)

2018. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszi nem en pontoztalak le titeket. Azert kerdeztem, mert en a babaval kapcsolatban es a ferjemmel valo kapcsolatomban 10-re ertekelem magam, mindent megteszek ertuk stb. A fozes teren is 10-es vagyok, mert minden nap fozok, egy hetre elore tervezem a menut. Hazimunka is 10-es, alap rend van, egy heten egyszer van nagytakaritas. Kutyam van, ovele napi egyszer eljarok futni fel orat es jon velunk setalni a babaval (nemetjuhasz, roti keverek). Ez 2.5 ora sajnos pluszban labdazni nem jut ido mert amint alszik a gyerek napkozben, ulok le tanulni es ketnaponta jar nappalosra dolgozni a ferjem, ha elment hajnalban akkor is egybol tanulok. Emiatt a kutya 5-os. Ha jutna ido lasztizni, 8as lenne de nincs sajnos. Sport teren annyi jut amennyit setalunk, futunk, plusz tiz perc joga reggel, emiatt is 8as. A kerdesem azert szuletett, mert ezek mellett a dolgok mellett nincs idom olvasni, filmet nezni csak akkor tudok, ha moziba eljutunk, blogolni, irni tehat amiket meg szeretnek. Majusban vizsgazom, es mostanaban eleg rendszertelenul alszik a gyerek (cserebe ejszaka vegig) igy amikor elaludt, veszem elo a teteleket de azok meg ugy leszivjak az agyamat, hogy most is hulla vagyok..tanulas 8as (nem ugy haladok, ahogy szeretnek, egyeb 0)
2018. jan. 26. 10:34
 7/18 anonim ***** válasza:

10

6

9

Nincs állat

0

2018. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnalom. Mit szeretsz csinalni amire nem jut idod?
2018. jan. 26. 10:42
 9/18 anonim ***** válasza:

1. 9-10

2. Házimunka, takaritas 9, főzés 5-6

3. 9-10

4. nincs

5. Tanulás, munka, sport 0, szabadidőben netezek, pihenek, filmezek, baratnőzök

2018. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%
Tízes mind. Mindent lehet, csak akarni kell.
2018. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!