Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy értékelitek magatokat az...

Hogy értékelitek magatokat az alábbiak szerint 0-tól 10-ig?

Figyelt kérdés

- Baba körüli munkák, játék vele.

- Főzés, egyéb házimunka.

- Férjjel való kapcsolat.

- Állatokkal való foglalkozás (ha van kutya, macska mennyit játszotok vele, tanítgatjátok e stb).

- Egyéb elfoglaltságok (munka, tanulás alvásidőben, sport, hobbi - jut e rá elég időtök).


2018. jan. 26. 08:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%
10-es, h-lye troll vagy. Tudod mit, akarj lenyelni egy kis cián kapszulát! Jah, hogy nem megy? Pedig csak akarnod kell.
2018. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért is vagyok troll, agyatlanka? Mert meg tudom oldani a dolgokat? Érdekes. Ezek szerint a környezetemben elők nagyrésze is troll. Képesek gyereket nevelni, játszani vele, főzni, háztartást vezetni, boldogan élnek a partnerukkel, ha van állat, azt is ellatjak, azzal is foglalkoznak és van ezen kívül is életük. Még lehet oldani, csak akarni kell. Köszönöm szépen, szép életem van, nem vagyok haszon állat mint te -tudod, barom, hogy leforditsam - nem tervezek öngyilkosságot
2018. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
12 egyszerűen csak tenyérbemászo stilusod van, igen sok nő jól ellátja ezeket a dolgokat, de nem szégyen bevallani, hogy néha nagyon nehéz, az ilyen tökéletes asszonykát játszó nőknek talán még nehezebb, mert a saját nehézségeiddel sem mersz szembenézni, hanem fórumokon bizonygatod, hogy te mennyire király feleség és anya vagy.
2018. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval sem bizonygattam, hogy "mennyire király feleség és anya" vagyok. Konkrétan annyit írtam, mindent lehet, csak akarni kell és ez így is van. Ha akar az ember, akkor játszik a gyerekkel, a macskával, törődik a férjével, rendben tartja a házat, főz, stb. Sokan szeretik a mártírt játszani csecsemő mellett, hogy semmire sincs idejük, holott csak kedvük nincs hozzá, lusták, vagy egyszerűen nem tudják jól beoszatni az idejüket.
2018. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Koszonom kedvesseged 🤣

Ezek szerint lusta vagyok, amiert este ahelyett, hogy tanulnom kell, nem az olvasast valasztom vagy a filmnezest. Tudod az en 10 honaposom eljatszik ugyan magaban is, de azert vagyok itthon, azert kapom a gyedet, hogy a legjobb tudasom szerint neveljek egy kisembert es en mindent meg is adok neki. Nem csak az alap dolgokat, hanem jatszok is vele es oda is kell figyelni ra, mert mar maszik, all, nagyon erdeklodo, mindenhez nyulna, amihez nem szabad. Reggel es este takaritok 2 orat, ennyi ido alatt egy alap rendet varazsolok fozessel, mindennel egyutt es delben 2 orat setalok a babaval, a kutyaval es este fel orat futok a kutyaval. Ezek mellett heti egyszer nagytakaritunk, de amint lehetosegem engedi, leulok tanulni. Estenkent a ferjemmel szoktam beszelgetni, ha itthon van es a jovonket tervezzuk, nem toltjuk az idonket a tv elott, mert az nem minosegi ido. Keveset van itthon a munkaideje miatt, es akkor inkabb kiulunk szalonnat sutni (multkori program volt), mint a tevet bamulni. Amikor nincs itthon, este tanulok. Nappal nem nagyon lehet tevezni a kicsi miatt, mert annyira hangos, hogy nem ertem, amit a filmben mondanak mert o sikongat 🤣 Nem lusta vagyok csak a korulmenyek nem mindig adottak a filmnezeshez vagy az olvasashoz. De ezt kikuszobolom akkor mikor moziba megyunk.

2018. jan. 26. 13:35
 16/18 A kérdező kommentje:
Ahogy a 13as is irta, mindent ellatok en is, meg megcsinalok en is tisztessegesen, hiaba neha nehez de van amivel nem lehet ennyire ugyeskedni.. pl, ha en most nekiallnek annak a Dan Brown konyvnek amit rendeltem, hogy de jo, en ezt elolvasom, talan karacsonyra vegeznek vele (regen ket nap volt)
2018. jan. 26. 13:39
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, az értő olvasás hasznos dolog, gyakorolnod kellene. Ott a "vagy" szöcske a mondatban, ami nem csak a te letezesedre vagy tulajdonsagodra utalhat, hanem választási lehetőséget is ad. Nagyon lusta nem lehetsz, ha mindent megcsinálsz, így logikusan a " nincs kedve hozzá" vagy a "nem tudja beoszatni az idejét " passzolna rád.
2018. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mint irtam, be tudom osztani az idom, de a nagy reszet kitolti a tanulas, a masik feleben meg a ferjem. Nyilvan majus utan tobb idom lesz a hobbikra, de ezek most, ha fejre allok, se fer bele.
2018. jan. 26. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!