Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ti, hogy értékelitek magatokat...

Ti, hogy értékelitek magatokat mármint aki elte ikra jár programtervezőire?

Figyelt kérdés

Aki már legalább 1éve ott van fejlődött valamiben?

Megy neki a programozás vagy semmi?


2013. okt. 25. 20:25
 1/5 iostream ***** válasza:
100%
Én nagyon jól értékelem magam.
2013. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A programozás az megy, bár azt nem az órákon tanuljuk. De még mindig vannak olyan problémák, amiket tapasztalt társaim már könnyen megoldanának, én pedig sokat küszködök velük.
2013. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De egyetem alatt történik valami szemlélt mód változás? Vagy ez hogy volt nálatok? Első te miért ertekeled magad igy?
2013. okt. 25. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert tud programozni.


Egyébként ahogy oly sokszor - és most is - elmondták, hogy esetleg differenciálegyenletet megoldani megtanulhatsz az egyetemen, de a programozáshoz kelleni fog egy kis önálló munka, meg érdeklődés. Anélkül ez nem megy.

Szemléletmód változás? Moduláris? OOP? Arra gondolsz, hogy érted-e a paradigmákat? Vagy te esetleg még alap dolgokra vagy kíváncsi, mint a dekompozíció? Nem értem.

2013. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen történik szemlélet mód váltás, de az ember ha jól csinálja, ezt igazán észre sem veszi.

Csak egyszerűen minden könnyebbé válik.


A programozás pedig egy olyan dolog, ami részben tanulható, de egy bizonyos gondolkodás mód kell hozzá. Ha érdekel és hajlandó vagy időt áldozni rá, akkor nem lehet bajod.

A BSc végére már elég jól fog menni.

2013. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!