Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet, hogy...

Szerintetek hogy lehet, hogy a libero arca versenyen, az élmezőnyben lévő babák nem is olyan "szépek", mint akik hátrébb vannak?

Figyelt kérdés

[link]


Ők az első 12. A 2., 4., 6., 8. még rendben van, de egy csomó kép teljesen rossz minőségű! Hogyan lehet ennyi szavazatuk?


2010. jún. 6. 10:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ezek a gyerekszépségversenyek abszolút nem a gyermekek szépségéről szólnak, hanem a szülők ismeretségi köréről. Akinek nagyobb, annak a gyereke van előbb. Ezért sem nevezném soha a kisfiaimat, pedig ők is gyönyörűek:), de ezt nem kell versenyeztetni. Majd ha sportolnak, vagy tanulmányi versenyre mennek, annak több értelme van. Ott tényleg a jobb győz.
2010. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én megnéztem jópárat, és azt kell mondjam, nem tudnám eldönteni, melyik a legszebb. Olyan szépek a babák, úgy értem általánosságban. De a legeslegszebb számomra...még nem született meg, majd két hónap múlva fog:D Én látatlanba rá szavazok:D

Igen, tényleg azon múlik az egész, hogy kinek mennyi ismerőse van. Én soha nem nevezném be a gyerekemet. Nem elég, ha én tudom, hogy gyönyörű?:D

2010. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%

Undokok vagytok lányok! Megnéztem az első 3 oldalt, de nem találtam, csúnya gyereket. Pedig nekem is van egy csodaszép lányom, de soha nem nevezném be ilyen versenyre, nem alacsonyodok le, hogy másoknak könyörögjek. Utálom, mikor tele van a postaládám anyukák könyörgésével. Szánalmasnak tartom.

Amúgy meg azt nem értem, miért nem tartják be páran a játékszabályokat, egy csomó gyereken nem látszik a pelenka. Ráadásul jó pár képen utána tették rá fotosoppal a labdát.

2010. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
egyrészt biztos lehet ezt befolyásolni, másrészt meg emlékszel a sulira a legnépszerűbb lányok kifejezetten csúnyácskák voltak, ezeknek rengeteg ismerőse volt mindig is így haver, úgy haver, aztán ezek nyomnak az iwiwen egy ilyet h szavazz a babámra és sok ismerős sokat nyomott....én mindenkire szavaztam akit láttam h kéri, volt akit nem is ismertem, ha már veszi a fáradtságot h megkér, akkor én nyomok egy szavazatot, ez nem feltétlen a szépségről szól
2010. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
van olyan kép nem is egy, hogy nem is liberó pelus van a gyereken. A másik pedig, hogy csomó 5-6 év körüli gyerekre pelenkát erőltettek csakhogy nevezhessenek. Egy 5éves gyerek mióta pelenkás (hacsak nem beteg) ???
2010. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Pont azt nézegettem, hogy aki az első helyen van, az a kisfiú már tuti nem pelenkás!

Mellesleg az arca sem látszik a képen...

2010. jún. 8. 18:25
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Jól kiraktad a kérdést, aztán meg ha itt van az anyuka akkor lesz nagy hőbörgés:D Amúgy meg nem kell ilyenre nevezni,ilyen egyszerű, mert ez csak arról szól,hogy ki gyűjt több ismerőst:)

Mellesleg meg kell hagyni van tényleg pár nem szép gyerek, de az ikerfiúk egyikét szívesen elfogadnám a lányom mellé:P

2010. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
a második helyezett kisfiú és a negyedik helyezett kislány pl. gyönyörűek, de az első 20-ban (azokat néztem végig) sok szép gyerek van. Egyetértek az előttem szólókal egyébként, hülyeség ilyen versenyekre nevezni a gyerekeket, mert minden szülőnek a sajátja a legszebb, plusz ez a dolog tényleg az ismerősök mennyiségéről szól: ki tud többet mozgósítani.
2010. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!