Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet, hogy...

Szerintetek hogy lehet, hogy a libero arca versenyen, az élmezőnyben lévő babák nem is olyan "szépek", mint akik hátrébb vannak?

Figyelt kérdés

[link]


Ők az első 12. A 2., 4., 6., 8. még rendben van, de egy csomó kép teljesen rossz minőségű! Hogyan lehet ennyi szavazatuk?


2010. jún. 6. 10:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Sokan kiírják fórumokra, hogy "Légyszi szavazz a gyermekemre, mert szükségem van a nyereményként kapható pelenkákra!". Persze, hogy mindenki szavaz rá hiszen segíteni akar.
2010. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó ismerősöm körleveleket küldött egy ismerkedős oldalon, hogy "...szavazz..nevű...lányomra/fiamra".Tele van vele állandóan a postaládám, meg a kezdőlap, ami már nagyon idegesít.Szerintem ez nem fer, a többi versenyzőre nézve.Hát én pont ezért nem teszem fel a lányom.Csak bosszankodnék, ha látnám milyen képek kerültek előnybe.
2010. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt is volt már egy ilyen kérdés kb. egy hete, hogy "szavaznál a gyerekemre a libero arca versenyen?" + a link. Nem találom a kérdést, lehet törölték. Sokan válaszoltak, hogy már szavaztak is. Ilyen egyszerű, de én ezt nem tartom korrektnek.

Én is liberoklub tag vagyok, nekem is küldtek e-mailt ezzel kapcsolatban. Abban le van írva, hogy fotón pelenkás baba legyen labdával. Ez az én értelmezésem szerint az, hogy látszódjék a pelenka (persze libero). Az illusztráción a kisfiú is pelenkában és egy pólóban van, és rúgja a labdát. Az első 12 helyezettből csak egy-kettőn látszik, úgyhogy az eleve bukta.

A 12. kép a leggázosabb, teljesen homályos.

2010. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
jaj a 9. István nevű kisfiú de gyönyörű
2010. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

dinamikus IP csodákra képes...

Ezért nem tud sok fix IP című ember szavazni, köztük anyukámék és a tesómék sem, nekik is kiírta hogy szavaztak, pedig nem. Hiába írják a szabályzatban, hogy kiszűrhető. Dehogy szűrhető. Akkor igencsak megcsappanna a létszám a játékban. A másik pedig, hogy sok szülő kemény pénzeket fizet, ha szavaznak a gyerekére, ezért nem az igazán szép gyerekek nyernek... A legszebb gyerekek sajnos bele sem "szagolhatnak" az élmezőny közelébe sem a pénzes szülők miatt.

A Liberot pedig nem értem, hogy miért nem saját zsűrije van, ez lenne a fair dolog, és azzal kezdeni, hogy a nem pelenkás képeket kiszedegetnék, és csak a szabálynak megfelelően a labda+pelenkát viselő gyerekek versenyeznének.

2010. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én kérdeztem hogy a Zalán-e a kisfiad, valamiért úgy értettem hogy a 32. vagytok. Na de most szavaztam rátok, így 1 több szavazatotok van :)))

14 hónapos kislány anyukája :)

2010. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Jaaaj!

Már azóta sikerült előrébb jönni, így szerintem biztosan nem ránk szavaztál!


Ő az én fiam:

[link]


Nem lenne ám fontos, csak a pelenka miatt bosszant, hogy az első helyeken sok olyan van, hogy tök homályos, vagy a gyereknek még az arca sem látszik!


Azért köszönöm, de tényleg nem ezért írtam ki a kérdést!

2010. jún. 7. 14:05
 18/28 anonim ***** válasza:

Na akkor most tényleg ti kaptátok a szavazatomat :)) Nagyon szép kisfiú!!!


14 hónapos kislány anyukája :)

2010. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Eddig azt gondoltam, hogy nincs csúnya baba

na most megnéztem ezeket a gyerekeket és már tudom hogy van, nem is kevés


Da szülőknek hogy lehet ilyen kritikán aluli gyerekeket szépségversenyre benevezni???

2010. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
minden szülőnek a saját gyermeke a legszebb a világon....és ez így van jól:)
2010. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!