Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miert kotnek...

Ezen az oldalon miert kotnek bele mindenbe az anyak? Miert szapuljak a masikat, ha csak egy kis lehetoseget latnak erre?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 11:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert álszentek. Ha megnézed minden olyan kérdésnél, aminél a kérdező beleszol más életébe, ugranak a válaszolok, hogy semmi közöd hozzá, foglalkozz a saját életeddel, de amint alkalom adódik ra, ők az elsők, akik osztják át észt. Ilyen a magyar mentalitás.
2018. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Az anyák inkább tanuljanak meg viselkedni, mert az nem az erősségük. Elképesztően pofátlanok, már rosszul vagyok tőlük ha meglátok egyet ahogy túrja magát előre a gyerekével, keresztül mindenen és mindenkin.
2018. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Itt rengetek elkeseredett nő van, aki csak arra vár, hogy itt élje ki magát. Számomra teljesen mind1, hogy ez egy anonim oldal, úgy vélem nincs jogom bárkit is minősíteni, megsérteni.
2018. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát miért? Az összes, fórumon chaten ez megy, ráadásul itt súlyosbítva van az anyuka egy bőgő csecsemővel, plusz egy halom szülés utáni hormonnal. Az lenne fura ha nyugodtan tudnának beszélgetni.
2018. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pl kiirtam egy kerdest, hogy segitseg nelkul hogyan mozdulhatnek ki a ferjemmel kettesben. Ferjem helyett azt a szot irtam, hogy apa, mert mi anyazzuk/apazzuk egymast..erre mar a negyedik oldalon oltogat egy no, hogy a ferjem vigyazzon a gyerekre amig az apukammal kimozdulok. Es nem veszik eszre magukat. De tudnek meg tobb ilyet mondani.
2018. jan. 28. 12:51
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Mert unatkoznak.

Ha tudnád én mit kaptam azért, mert nem tudtam szoptatni. Biztos utálom a gyerekem, hogy tápszerezem. :OOO

Én már csak röhögni járok fel ide..

2018. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem szóltam volna be neked, de szerintem is gáz "apázni", ez van, van akinek ez furán, hülyén hangzik.
2018. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na már megint.. elhúznál melegebb éghajlatra és foglalkoznál a szuper életeddel? Neked amúgy nem tök mindegy minek hívjuk egymást? Hál istennek úgysem ismersz.. lehet továbblapoznod.
2018. jan. 28. 13:55
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem szóltam volna be neked -》 ha lenne egy kis eszed, akkor tényleg nem. Szia! Továbbiakban neked nem válaszolok!
2018. jan. 28. 13:56
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Alapbo rosszindulatu hozzáállás miatt
2018. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!