Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miert kotnek...

Ezen az oldalon miert kotnek bele mindenbe az anyak? Miert szapuljak a masikat, ha csak egy kis lehetoseget latnak erre?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
Hüha és akkor mi lesz ha nem válaszolsz?! Én csak vettem a fáradtságot, hogy válaszoljak a kérdésedre, hogy miért szólnak be neked, hát többek között ezért, mert van, akit idegesit az apácskázás. Amúgy hanem bírod elviselni, hogy válaszolnak neked, akkor inkább neked kellene nagyon gyorsan elhúzni innen, mert ez itt egy beszélgetős fórum.
2018. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tajekoztatasul kozolnem veled, hogy szules utan a parom kezdett anyanak hivni eloszor, es csak kesobb en ot apanak. Tehat az a frlveresed, miszerint jon majd valaki, aki csodorkent ra, teves, mivel ezt az egesz apazast, anyazast o kezdte. Ettol fuggetlenul hivjuk egymast kedvesemnek, szivemnek stb. Szex teren is jol megvagyunk, ma reggel is osszebujtunk szoval nem kell aggodnod. Mellesleg egyedul teged zavar ez. Mindenhol le vagy pontozva (en nem szoktam pontozni) 0ra nem veletlenul. Jo volna, ha melegebb eghajlatra faradnal es lekopnal rolam.
2018. jan. 28. 16:16
 13/18 anonim ***** válasza:
9%
Te tényleg ennyire buta vagy? Te kérdezted, hogy miért ilyen szemét mindenki, hogy lefikázzák az apácskázást. Én csak válaszoltam, hogy nekem sem jön be, de én emiatt nem írtam neked kommentet, mert pont lesza .rom, hogy hogyan hívjátok egymást, sőt azt is, hogy mennyit dugtok, bár láthatóan nem eleget, amilyen idegbeteg vagy.
2018. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

:D :D

Ez full hülye és megint 0ra van pontozva :D

Mindjárt pattogtatok hozzád popcornt :D

2018. jan. 28. 18:04
 15/18 A kérdező kommentje:

Én azt kérdeztem, miért kötnek bele a nők mindenbe. A kérdésemben sehol nem volt az apácskázás. Az, hogy másokkal mit beszélgetek kommentben, az nem kérdés, csak társalgás. Tehát olyat, hogy mi bajuk az apácskázással, nem kérdeztem. Olyat igen, hogy az anyáknak mi bajuk egymással. De az se konkrétan az apácskázásra irányult, mert sok más kérdésnél is láttam hozzád hasonló kötekedőket. Te vagy rákattanva erre az apácskázásra, tuti erre izgulsz vagy nem tudom. Aki idegbeteg itt, az te vagy mert nem bírsz lekoccanni egy témáról :D :D

Kismilliószor mondtam neked, hogy hagyjál már és csak lövöd :D

2018. jan. 28. 18:08
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Hát akkor, bocs, sikerem tényleg nincs most, bár frankon nem értem, hogy mi ez ennyire érthetetlen, a pocaklakozás se tetszik, attól még nem nullázok senkit, csak leírtam, hogy,nekem és nyilván másnak sem jön be, feltétlen az apácskázás, emiatt kötekedtek veled.
2018. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Attól, hogy neked valami nem tetszik, még nem kell lőni folyton, mert nem leszel szimpatikus. Nem a véleményed leírása az, ami nem tetszik az embereknek, hiszen mindenkinek más. A stílus az, ami sokaknál - nálam is - kiveri a biztosítékot. El kell fogadni ezt és továbblépni.
2018. jan. 28. 18:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem reagáltam a korábbi kérdésedhez, de nekem is az a véleményem, hogy az apa és a férj teljesen külön kategória. A gyerekednek az apja, neked nem. Ha a gyerekkel beszélsz hogy apa mindjárt jön haza, az oké. De hogy azt mondod a barátnődnek pl. hogy elmegyek apával vásárolni, de közben a férjedre gondolsz, az már gáz.
2018. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!