Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincs rendszer. Hogy csináljam?

Nincs rendszer. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok 3 gyerkőccel, vagyis a nagy már elköltözött, itthon van a 11 éves lányom és a 8 hónapos babám.

A problémám, hogy káosz van.Nincs rend, nincs tisztaság, főzés össze-vissza, nincs program, nincs szabadidő, nincs segítség.Csak babázás van.Párom négy műszakban dolgozik, az is egy nagy összevisszaság.Kezdek elveszni...minden a babáról szól de minden más háttérbe szorul.

Hogy tudnám szervezetten csinálni a dolgokat? Most épp beteg a kicsi párom éjszakás.Egész nap nyűg van, ha ébren van nem tudok mozdulni mellőle.Ma az első alvásánál elmosogattam meg beindítottam a mosógépet.Most megint alszik így most ettem.

Mivel apa is és baba is alszik így csak a konyhában tudok tevékenykedni, hogy ne zavarjam őket.Annyi dolgom lenne de ha alszanak azért nem tudom csinálni, ha a kicsi ébren van akkor azért.

De nem jobb a helyzet akkor sem ha az apa nappalos vagy délutános.Komolyan nem tudom hogy csináljam.


2018. febr. 1. 10:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Fel a fejjel. En vagyok aki a menetrendet irta :) Nekunk most minden altatas nappal kokemeny melo,mert fogzik. 8 honapos :) Elso babuci. Nekem egyebkent ferjem mutatta meg, hogy hogyan kell takaritani, o egy 3 szintes csaladdi hazat tartott rendben 10 evig. Tud sutni, fozni is o tanitott meg engem :) Tok jo sokszor egyutt fozunk :)

Tipp: nezd meg a lakasodat, mi az amivel latvanyos eredmenyt erhetsz el. Nalunk a mosogato korul, konyhapult, asztal, agy, kanape ilyen. 60 m2 a haz es 840 az udvar, kert. De az most nincs telen.

2018. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan sokat kéne írnom ha le szeretném írni a napirendünket. Nekünk szerencsére kb szépen minden be van állva ( sokszor emelett én is néha elveszetttnek érzem magam nyugi :))

Nekem nagyon sokat segít a hordozókendő!

3 évesem van ( nem ovis) ellenben igen dacos :) és egy 6 hónaposom.

A hordozás maga a megmentőm.. :) tégy egy próbát.

2018. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem bantasbol de tényleg nagyon furcsa ez a kérdés 40 éves, 3 gyerekes anyukátol. Nem faképnél? Már kell, hogy legyen tapasztalat, rendszer.
2018. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak huzos napjs volt :)
2018. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki az az aberralt majom aki lepontozott. A kerdezo azt kerdezte, hogy mit csinaljon en leirtam, en mikent csinalom. Az, hogy nektek ez nem tetszik attol meg nem kell lepontozni mert a kerdes szempontjabol hasznos valaszt adtam.
2018. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!