Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan csináljam az átszoktatá...

Hogyan csináljam az átszoktatást hogy ne boruljon a rendszer?

Figyelt kérdés
2 éves fiamnak most szeretnénk átalakítani a kiságyát rendes gyermekheverővé, csak az a problémám, hogy félek a rendszerünk így már nem fog működni!..Szóval most így van:Délután és esti alvásnál is puszilunk, beteszem a kiságyba, kijövők a szobából és szépen magától, egyedül elalszik (az én gondolatom szerint szerintem azért is ilyen egyszerű, mert tudja, hogy a kiságyból anya úgysem veszi ki, mert amikor oda kerül aludnia kell..így mivel nincs más választása hát elaszik),...de! ha már szabadon fel-le szállhat az ágyából miután átalakítjuk heverővé, félek, fogja magát és felkel és nem fog aludni, hanem mondjuk utánamjön, vagy elkezd játszani...stb!Rájön hogy onnan már ki tud szállni!Nálatok hogy volt?Adjatok tanácsot!
2011. okt. 8. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

hát igen.

most majd azt tanulja meg hogyha ki is szállok anya mindig vissza fog vinni az ágyikómba.

nálunk addig volt benne míg én el nem helyezkedtem a sajátomban állati jó radarja van.felkelsz vissza viszed és majd megszokja ez van.

és persze néha "rosszkor" hallottam a kis talpait csattogni.

2011. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rácsoságyból még nem tud kimászni? Ha ki akarna jönni, kijönne. Ha nem jön ki, akkor a sima ágyból sem fog kiszállni.
2011. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja igen ...a "rosszkor kijövésről ne is beszéljünk!Még nem is próbálkozott a kiságyból kimászni.
2011. okt. 8. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. másfél éves korától kivettük a kivehető rácsokat. Akkor jön ki, amikor akar. De nem szokott. Alvásidőben legtöbbször annyira álmos, hogy eszébe sem jut. Ha meg igen (mert ilyen is volt már), akkor rászólok és visszamegy.


Nem "zárhatod be" örökké. A járókát is már elhagyta, a kiságyat is el fogja.

Egyáltalán nem biztos, hogy ki akar majd jönni. Ha meg igen, akkor megtanítod rá, hogy nem szabad.

Bátorság! :o)


Amúgy nálunk inkább nagy tesó szokott bemászni hozzá. :o)

2011. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!