Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálátok ebben a helyzet...

Mit csinálátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szülés elött kicsivel jobb volt a helyzet mint most a párom nem segít ledolgozza a 8órát és gyerekkel játszik vele foglalkozik én mintha nem léteznék (csak ha szüksége van valamire)ezaz egész akkor kezdődött amikor külön költöztünk a szülöktől "néha érzem hogy ott áll mellettem de nagyon ritka" folyamatosam az forog a fejembe azt mondta azért csinálja hogy lépjek ki a kapcsolatból ő már nem szeret, és nem akar senki szemébe rossz lenni :(
2018. febr. 3. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet hogy sokat vagy egyedül és kicsit depresszios lettél? Biztos neked is jót tenne egy kis fenőtt társaság.

MOnd meg neki hogy néha veled is foglalkozzon. Nemm hiszem hogy ne szeretne már.

2018. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A gyereket az előtt vagy az után sikerült osszehozni, hogy azt mondta, lépj ki a kapcsolatból?
2018. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt mondta azért csinálja hogy kilépj a kapcsolatból?

Ez elég szemét dolog, miért nem lépsz akkor ki?

2018. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2.es elötte lett a gyerek
2018. febr. 3. 17:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta azért csinàlja hogy én lépjek ki én legyek a rossz ne ő,màsrészt ő kihasznàlja a helyzetet mert nincs hova mennem csak anyaotthonba :(
2018. febr. 3. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hül ye vagy? Konkrétan megmondta mit akar!! Erre te azt kérdezed miért nem foglalkozik veled?????? Én ezt nem értem, lehet én vagyok a hü lye?!? 😰
2018. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát a semmire vallaltal egy gyereket, most pedig alazod magad egy értelmetlen kapcsolatban, mert nem tudsz hova menni....
2018. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés infó. Mitől fajulhatott idáig a helyzet? Haragszik rád valamiért és ezzel büntet? Vagy van valakije? Te szereted? Ha igen, ki szoktad mutatni? Ha téged elküldene, gyerekkel vagy nélküle? Neked nincs semmilyen lehetőséged saját exisztenciát építeni?
2018. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hagyjuk is h hol rontottad el!

Most van egy szar kapcsolatod, /(nem bántamak, csak nem segítenek) megjegyzem nekem az a legnagyobb segítség még az apja lefoglalja a gyereket/ ellenbem fedél a fejed felett, van mit enned!

Ha elmész, egy darabig nem lesz kapcsolatod, hiszen laknod sincs hol, segítséged ugyan úgy nem lesz!

És még a gyereket is elvehetik tőled!

Tehát maradj a seggeden, és tanuld meg megoldani a problémákat. Előbb utóbb úgy is szétmentek. Addigra legyen hova menned, vagy félretett pénzed, munkád stb

2018. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!