Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom miért nem akkor jön...

Anyósom miért nem akkor jön amikor ő szeretne, mitől lehet ilyen csendes?

Figyelt kérdés

Anyósom nagyon ritkán jön hozzánk, mindig azzal jön hogy akkor jön amikor mi hívjuk. Én ettől rosszul vagyok.

Aztán ha el is jön akkor vagy marad egy órát vagy nem tudja a mértéket és itt van 5 óra hosszáig.

Nem egy városban lakunk.

Most ha én szeretnék menni látogatni az unokám akkor nem kérdés megyek, max megkérdezem hogy otthon vannak e és alkalmas-e. De nem?

A másik amitől kivagyok, amikor itt van akkor csendben van, megbeszéljük mi van otthon és ennyi. Nem kérdez semmit, nem érdekli semmi. Nekem nagyon zavaró mert nem vagyok egy csendes ember szeretek beszélgetni, csak amikor látom hogy ő még nem akkor inkább nem is szólok hozzá. Innen indulva a gyerekemhez is halkan beszél vagy gügyög neki vagy hülyeségeket mond neki. Mi normális hangnemben beszélünk a gyermekünkhöz és ezt tőle is elvárnám. De nem tudom hogy mondjam el neki.

Végülis amiket itt felsoroltam néha nem is baj hogy nem jön mert nem idegesít.

És amikor jön mindig elmondja a gyermekemnek hogy mama ritkán jön már meg sem ismered. Kb mintha én tehetnék arról hogy nem jön.

Bocsi hosszú lett kicsit kipanaszkodtam magam.


2018. febr. 5. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Jó asszony! Becsüld meg! 😁

Az én apám random megjelenik, itt van 1-2 órát, olyankor áll az élet, de konkrétan csak telefonozik... Unatkozik otthon szerintem.


Az èn anyósom 1 évben 2x jön, a gyerekek szülinapján, mi megyünk hozzá 2-3 havonta (1 órára lakik amúgy), bőven elég! Ő is szokott jönni ezzel a meg sem ismersz dumával

2018. febr. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor a te anyósom se megy sűrűn. És neki elég ez hogy ritkán megy?

Vagy ti nem akarjátok?

2018. febr. 5. 02:44
 3/4 A kérdező kommentje:

*anyósod

Bocsi elírtam, már aludni kéne de nem bírok.

2018. febr. 5. 02:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is baj ha ritkán megy, az is ha ott van. Szerintem szimplán irritál az anyósod és ha csak ennyi bajod van vele inkább örülj neki.Vannak tényleg elviselhetetlen anyósok.
2018. febr. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!