Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta megszületett a gyerek...

Amióta megszületett a gyerek nincs szex, mert velünk alszik 1 éves. Mit tegyek h legyen szex? F

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 21:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek egy kedves férfi kommentelővel: légy türelmes és kedves! Anya vagyok, és nálunk uez a helyzet. 4 éves a nagyobbik és még csak nemrég alszik külön, de még így is ott kell lenni vele míg elalszik. A 10 hós kicsit meg még szoptatom éjszaka és semmi baj a hormonjaimmal... Néha baromira bejönne ha a pasim leteperne csak úgy, vagy egyértelmű célzásokat tenne napközben, persze viccesen és kedvesen, de általában olyan bunkón viselkedik hogy az élettől is elmegy a kedvem nemhogy tőle... Folyton becsmérel meg kritizál... Hát kinek van kedve még ágyba is bújni vele ezek után? Pedig nekem is hiányzik az ösdzebújás és nemcsak a kicsikkel! Sztem ilyenkor egy nő extra kedvességre vágyik, meg arra hogy kivedd a részed a teendőkből, hogy ne lógjon a bele szerencsétlennek mire végre beesik az ágyba. Vedd át a vacsorakészítést vagy a fürdetést vagy takaríts, hidd el hamarabb bújik veled ágyba mintsem gondolnád!
2018. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyéves van nekünk is.

Nagyon is jó, ha a férjemmel nőnek érezhetem magam, a szexben ez is a jó. Viszont akkor tényleg az kell, hogy szexinek és szépnek lásson, ezt éreztesse is, mondja is ki. Oke, tudom, le kellene adnom pár kilót, meg a hasam sem olyan még, mint a szülés előtt. De szex közben és előtte az esik jól, ha azt mondja, hogy gyönyörű vagyok.

Sokkaltöbb kedvem van úgy az egészhez.

2018. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!