Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szexel a gyerek, hogy kezelitek?

Szexel a gyerek, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Szülők! Veletek egy házban élő gyereketek szexuális élete mennyire zavarja a ti nyugalmatok? Mennyire nehéz az hallani, utána egy asztalhoz ülni, ilyenek?

2017. szept. 14. 09:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha már olyan hangosak, hogy hallani lehet, azért szólnék, de egyébként nem. Normális dolog, nem kell zavarban lenni.
2017. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nem zavarnám őket, de hogy ezt hogy élitek meg.
2017. szept. 14. 10:02
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Füldugóval alszom, semmit se hallok.

Inkább azt remélem, hogy ők se hallanak minket.

2017. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Viselkedni életkortól függetlenül illik. 18 évesen és 58 évesen sem illik úgy szexelni, hogy a család ezt közben hallgatja. Így azon túl, hogy elfogadnám, hogy van magánélete, megkérném, hogy úgy élje, ahogy mi is, intelligensen.
2017. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Kicsi gyermekeim vannak (4 éves a fiam, 2,5 éves a lányom), még nagyon nem aktuális nálunk ez a téma, de ha belegondolok a helyzetbe, azt hiszem, zavarna, bár természetesnek venném, hogy szexuális életet élnek, mégis...sőt, igazából most még bele sem tudok gondolni, annyira kicsik. El sem tudom képzelni, hogy az a két kis ártatlan gyermek egyszer majd megnő, és büdös lábú kamasz lesz😃

Remélem, bensőséges marad Velük a kapcsolatom, és akkor pironkodás nélkül megkérhetem majd, hogy vegyék picit halkabbra. De húúú, ez most még nehéz témának tűnik.

2017. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves egyébként?
2017. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nekünk is kicsi a gyerek, most egy éves, csak próbálok készülni a jövőre, a mi egyenlőre még nagyon elképzelhetetlen, és nehéznek tűnik.

De minden esetre szeretném, ha bármit meg tudna beszélni velem, és nem lenne tabutéma a dolog.

2017. szept. 14. 10:39
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

én azt gondolom, hogy nálunk ezért nem engedte soha édesapám, hogy akár az én párom, akár nővérem párja nálunk aludjon. még hogy az ő kislányait 2 ajtóval arrébb valaki meg... ?!?!

páromnál bármikor maradhattam éjszakára, de otthon szigorúan legkésőbb 20:30kor szólt apu, hogy szerinte most már késő van, ideje hazamenni.


most egy 7éves fiam van, és el sem tudom képzelni a helyzetet, hogy majd nőt hoz haza. egyenlőre velem alszik, és a tervei között az szerepel, hogy én leszek a felesége :D

2017. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk igen ,egy apának, akinek lányai vannak, hiába nyilvánvaló, nehéz lehet...

Meg egy anyának is érdekes szitu... Hát érdekes téma ez. Természetes, de mégsem, vagy nem tudom hogy mondjam.

2017. szept. 14. 10:48
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
8-as! Én is pont így érzek az én kisfiammal és kislányommal kapcsolatban. A fiam napi 500x megölel és a fülembe súgja, hogy mennyire szeret, a kislányom még az ujját szopizza és a pelusát gyűrögeti...a világ legjobb dolga Hozzájuk bújni egy munkanap végén és együtt elaludni...elképzelni sem tudom, hogy ez az intimitás közöttünk megszűnjön, és mindketten máshoz simuljanak...pedig tudom, hogy ez az élet rendje, de egyelőre nekem is feldolgozhatatlannak tűnik.
2017. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!