Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok hamisított de jó...

Szoktatok hamisított de jó minőségű ruhát adni a gyereketekre?

Figyelt kérdés
Iker lányaim vannak most van a minden disney mintás hercegnős korszakuk. Nagyszülők szerbiából hoztak úgy 40-50 pólót pulóvert újat de hamisítottat a Szabadkai piacról. Nem cikizik őket ezért az oviban?
2018. febr. 7. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne ciki? Tetszik nekik?
2018. febr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert szerinted a többi gyerek már 3-5 évesen divatszakértő, és kiszúrják egyből, hogy nem dzsordzsó ármáni hercegnős pulcsiban vannak? :D Ne aggódj.
2018. febr. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Én csak eredeti Armanit adok rájuk. Szerintem add vissza a nagyszülőknek a pólókat, és mondd meg, hogy a te gyerekeid csak eredeti highfashion ruhákat hordanak
2018. febr. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vettem már next koppincsot úgy, hogy fogalmam se volt róla hogy az. Csak egy aranyos márka nélküli pulcsinak láttam.
2018. febr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, a Disney helyett Bisney van ráírva?! Amúgy honnan szúrnák már ki az ovistársak? Jesszusom..
2018. febr. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől hamisított? Úgy, mint amikor valaki egy pólónyomdában netes képet nyomtattat? Az ovisoknak biztos mindegy.
2018. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ovis gyerekeknek teljesen mind1,hogy márkás vagy nem,eredeti vagy hamisított,új vagy használt....ők nem ezzel foglalkoznak,ellentétbe a szülőkkel, úgy mint pl most te.
2018. febr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
mi is kaptunk a rokonoltol elzas polot szabadkarol. 4 eves a lanyom. Az Elzanak meg az Annanak teljesen eltorzult fejük volt. lanyom egybül kiszurta hogy azok nem hasonlitanak ra. 😂😂 Ha minta normaöisan nezett volna ki radtam volna a lanyomra. gyerekek nem a markat nezik hanem a minta alapjan valasztanak 😊
2018. febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...
2018. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi is vettünk kint hamisítványokat mert pl a Törökök nagyon jó minőségű anyagokat használnak és szépen meg vannak varrva nem nyúlnak .De amúgy olyan mindegy szerintem hogy mit hol veszel vagy koppincs-e .A Hádás ruhákról se mondod meg hogy turis 😊.
2018. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!