Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fél óránál tovább nem bírja...

Fél óránál tovább nem bírja ki a lányom az apjával, normális? 2 éves.

Figyelt kérdés
Fél óra után csak azt mondogatja h "anya anya anya"? és ha nem megyek oda akkor elkezd ordítani,sírni
2018. febr. 9. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
NEm kellett volna az eddigi 2 évben a seggében lenni...
2018. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Az első fullban tolja a kretént, ne hallgass rá! Előfordul, mindenki másmilyen. El fog múlni. Persze sose ártott feszegetni a húrt, ne azt lássa, hogy az van, amit akar.
2018. febr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
fullban tolom a kretént, de ugyan azt mondod, feszegesse a határokat... nah, ha ezt már 3-4 hónaposan elkezdi, akkor most nem tart itt, ergo ha nem lett volna a seggében, akkor most nem tart itt, vagyis ugyan azt mondod szépen megfogalmazva, de én vagyok a kretén :D
2018. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Apuka mennyit foglalkozott eddig a gyerekkel? Mert ha semmit, akkor nem kell rajta csodálkozni, hogy nincs el vele, ez nem úgy megy, hogy nincs hozzászoktatva, aztán hirtelen legyen el vele boldogan.

Kedves első, nem mindig anyuka hibája, hogy a gyerek csak hozzá ragaszkodik. Az én lányom is nagyon anyás, de az apjával szért simán lehet hagyni. Persze a férjem tett is azért, hogy így legyen, pici kora óta foglalkozott vele sokat.

2018. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Eddig sem volt el az apjával vagy csak mostanában?

Mert a kislányomnál is 2-2,5 éves kora között volt egy időszak, hogy sem apa,sem a mama nem felelt meg, csak anya,de ez pár hónap alatt el is múlt.

2018. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak mostanában
2018. febr. 10. 16:00
 7/13 anonim ***** válasza:

kedves 4es, te is ezt mondod: Az én lányom is nagyon anyás, de az apjával szért simán lehet hagyni.


olyan nincs, hogy nem lehet apukára hagyni, ha ELEJÉTŐL kezdve szoktatva volt...

2018. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#1 neked kell feszegetni a húrt, hogy ne az legyen, amit akar, magyarul volt, nem tudom, mit tudtál ennyire félreérteni!
2018. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7: igen, de ez apán is múlik. Ha nem partner ebben, nem hajlandó foglalkozni a gyerekkel, akkor anya hiába próbálja szoktatni, érted...
2018. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8, nem értettem félre. Te is azt mondod, hogy szoktatni kell. Nyilván egyszerűbb lett volna, ha nem 2 évesen hagyja először ott apával, hanem 4-5 hónaposan (vagy akár előbb, kérdés, szopizott-e).


Arra akartam rávilágítani, hogy végülis mindenki azt javasolja anyának, hogy szoktatni kell stb., vagyis feltételezitek ti is, hogy eddig nem volt apára hagyva, amiből egyenesen következik, hogy eddig csak anya volt a gyereknek, vagyis 'rá volt gyógyulva' a gyerekre, ahogy az első, kissé nyers válaszomban fogalmaztam.


Vagyis lepontoztatok, de közben ugyan azt írjátok, csak szebb köntösben....

2018. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!