Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog-e, hogy a 8...

Normális dolog-e, hogy a 8 éves fiú az apjával alszik. Ha nem fekszik mellette jön a hiszti és ordít mint akit nyúznak?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy elvált pasival, 40 körüliek vagyunk mindketten. Van egy 8 éves fia, a volt asszonnyal közös felügyelettel nevelik, tehát sokat van az apjánál. A probléma az, hogy a gyerek csakis az apjával hajlandó aludni, este is el kell"altatni" , magától nem alszik el, mellé kell feküdni. Tervezzük az összeköltözést, de ez elbizonytalanít. Hiszen nem szándékozom egyedül feküdni éjjelente az ágyban, a gyerek kezelhetetlen, minden szempontból. Hisztizik mindenért, én úgy látom egyikük sem tudja kezelni a helyzetet. Rá van minden hagyva azzal hogy kicsi még, gyerek még...
2016. szept. 19. 22:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon nem normális!
2016. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
47%
Szegény gyerek. Így is megszívta a válást, lelkileg sérült. Tényleg nem hiányzol még te is oda..
2016. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Igazából én is így gondolom, mondhatni egy költői kérdést tettem fel, magam is tudom a választ, talán csak megerősítést várok.

8 éves gyereket altatni nonszensz, egy vicc...

Az olyan kicsi még magyarázattól meg rosszul vagyok.

2016. szept. 19. 23:01
 4/54 A kérdező kommentje:
2..szegény gyerek?? Igen, de nem a válás miatt...hanem az idióta nevelés miatt!
2016. szept. 19. 23:03
 5/54 anonim ***** válasza:
27%
Jobb lesz nekik nélküled, a stílusod alapján
2016. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, mi bajotok van a kérdezővel, a leírás alapján tényleg eltolták a gyerek nevelését, akinek a válás eleve teher volt... Teljesen normális, hogy nem akar hisztiző, sosem nevelt gyereket a fickója ágyában, ha százszor is a férfi fia. Akkor nevelje, mert ez a gyereknek se jó...
2016. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
91%
Nem,de itt ez a helyzet nem fog megvaltozni egyik naprol a masikra. Foleg nem lenne jo, ha a te odakoltozesed hozna valtozast, mert az rossz uzenet a gyereknek. Te meg nem birnad es tudod is magadrol. Nem is kerdes, h ne koltozz.
2016. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj a kérdezőé h tesz az apára vagy a gyerekre csak magával van elfoglalva
2016. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
53%
Ha odaköltöne mehetne élőben a gonosz mostoha
2016. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
40%
8. Teny, h nem normalis dolog, ami zajlik, de az is teny, h a kerdezoben nincs semmi empatia, tenni, segiteni akaras. Csak rontana a dolgon es neki se lenne jo.
2016. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!