Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bérszülőség de hogyan?

Bérszülőség de hogyan?

Figyelt kérdés
A feleségemmel gyermeket szeretnénk, de Ő nem tudja kihordani, gondja van a veséjével, keresünk valakit, aki kihordaná a gyermekünket, hol lehet ilyesmit vállaltatni, van ilyen fajta "közvetítő", egyáltalán, hogyan induljunk neki? Szánnánk reája öt mill.
2018. febr. 16. 16:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok ebben biztos, de nézzetek utána a neten. Lehet illegális?
2018. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
93%
Az öt milla mellé szánjatok még rá 3-12 évet is. Ennyit kér érte a btk, ugyanis ez gyermekkereskedelemnek minősül, mivel a gyerek azé, aki megszüli és nem azé, akié a megtermékenyített petesejt, vagy a megtermékenyítő spermium.
2018. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon legálisan sehogy.
2018. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
49%
Itthon sehogyan,itt a meddő a szemétre valo,le kell cserélni termékenyre ő nem érdemel szerető társat mert nem tud szülni.. Hugom meddő egy gyerekori orvosi muhiba végett,probáltam h lehetetek helyette én aki kihordja neki,nem,bűncselekmény,a lombik babák meg életet se érdemelnének sokak szerint itthon. Menjetek külföldre ott támogatják a meddő nőket ahogy kell.
2018. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
98%

Sehogy ne indulj neki. Magyarországon ez illegális, a beavatkozásra (esetleg)csak külföldön kerülhet sor,van ahol megengedett, magyar orvos nem végzi el a beültetést, jogilag nincs mód szerződés megkötésére a béranyával.

Fogadjatok legálisan örökbe, mi is azt tettük, a pénzt el kell felejteni, amit akartok jogilag emberi test tiltott felhasználása, +emberkereskedelem, ha fizetsz is.

Mi örökbe fogadtunk, rosszabb pillanataimban anno én is végigjátszottam ezt a lehetőséget, de nem lehetséges.

2018. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem rég olvastam egy magyar párról akiknek azt hiszem Grúziai bér anya horda ki a gyermeküket. Ha megtalálom a cikket be linkeljem?
2018. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
87%
Magyarország sajnos ilyen nincs, külföld.
2018. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%
Konkrétan teherbe ejted a "béranyát" aki a gyerek megszületésekor jogilag lemond róla. Az igazi apja te leszel így tied a gyerek. Az anyagi része már neccesebb...nem lehet lepapírozni mert törvénybe ütközik + a "béranya" nekiállhat variálni.
2018. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
85%

[link]

Erre gondoltál 6-os?

2018. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
66%
Egy Amerikában élő barátnőmnek így lett babája ott bevett szokás. Sajnos nálunk csak az az anya aki szül.
2018. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!