Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bérszülőség de hogyan?

Bérszülőség de hogyan?

Figyelt kérdés
A feleségemmel gyermeket szeretnénk, de Ő nem tudja kihordani, gondja van a veséjével, keresünk valakit, aki kihordaná a gyermekünket, hol lehet ilyesmit vállaltatni, van ilyen fajta "közvetítő", egyáltalán, hogyan induljunk neki? Szánnánk reája öt mill.
2018. febr. 16. 16:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%
"Mégis jobban élnek ott az emberek,és torelansabbak is,elfogadobbak" Hú de el vagy tévedve. Amerika mint toleráns, elfogadó ország....
2018. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem tévedtem el,nézd meg hogy áll a Amerika a meddőkhoz melegekhez,fogyatésokhoz,sorolhatnám.. Ja h a bevándorlokbol (azokbol akik csak bünőzni mennek oda és élősködni) nem kérnek,hát nem csodálom.
2018. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

Sehogyan, otthon illegális.


Maximum úgy oldhatjátok meg, hogy teherbe ejtesz valakit, bár akkor nagy szrban vagy, ha ő visszakozik.

Ha szerződést írtok, hogy ő hordja ki a ti gyereketeket, akkor bűncselekményt követtek el, de ő sem kteles AZTÁN odaadni az újszülöttet.

2018. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21%

Hogy áll Amerika a melegekhez? Az olyanokhoz mint Matthew Shepard? A bevándorlókhoz akik éhbérért dolgoznak hogy mások megszedjék magukat rajtuk? A fogyatékosokhoz akiket egy időben legálisan használtak kísérleti patkánynak?


Nem tudom milyen idealizált mesikét tartasz te valóságnak, de Amerika semmivel sem jobb mint más országok. Ott esett meg hogy egy veterán halálra fagyott a fehér ház mellett, miközben a gazdagok bent partiztak az elnökkel. Szintén amerikai módi hogy a melegeket- akikkel ugye marha toleránsak - megpróbálták "átnevelni" heteronak, ehhez az elektrosokktól kezdve a fizikai fenyítésig mindent felhasználtak simán. Ugyanebben a bájos országban adtak kábítószert egy időben a kismamáknak, mert úgy gondolták milyen jó hatású. Ugyanebben a toleráns országban működnek a legnagyobb bűnbandák, és vannak hatalmas neonáci szervezetek. Szóval miről is álmodtál?

2018. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
56%
Ott felvállahatod a melegségedet nyiltan,házasodhatsz pl,itthon probáld meg felvállani,itthon kb leköpnek,börtönebe záratna a sok korlátolt.. Mondom ezt heteróként. A hugom meddő,ne tudd meg milyen sértéseket kapott nőgyógyászoktol,más nőktől ide haza..
2018. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
46%

24es te eltöltöttél akár csak egyetlen percet is az USA-ban, vagy csak felolvastad ezt a sok okosságot valamilyen történelelmkömyvből? Ha Amerika azért nem toleráns mert mi volt 30-40 éve, akkor mi ugye nomád nép vagyunk és hét vezérünk van..?


Én voltam kint. Életemben ilyen toleráns és kedves emberekkel nem találkoztam. Soha. Felhívnám továbbá a figyelmed, hogy egy kontinensnyi az ország - természetesen vannak idióták. Mindenhol vannak.

2018. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
28%
A populácio nem nemzet függő hülyék mindenhol vannak.
2018. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos nagyon sok helyen ezt még elítélik, és nem látják be, hogy nem gyerekkereskedelemről van szó.

Magyarországon ne próbálkozzatok. Külföldön kell keresgélni, de legtöbb helyen úgy engedélyezik, hogy a béranya a terhesség alatt felmerülő költségeket a bérlővel fizetteti ki. Aztán gondolom extra ként lehet nyomni borítékot csöndben.

Néztem egy dokumentum filmet, amiben egy nő 12 gyereket hordott ki, egyik sem az övé volt, de 12 boldog családot hozott létre...eszméletlen hős az ilyen.

2018. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
56%

Talàltam egy cikket, lefordìtom a lènyeget.

Euròpában a bèranyasàg engedèlyezett Angliàban, Lengyelorszàgban ezen kìvül Oroszorszàgban, Ukrajna, Kanada ès 6 Usa tagàllamban.

Àrak:

Lengyelorszàg: 15-22 ezer USD

Kanada 40-50 ezer kanadai dollàr

Amerika 70-170 ezer dollàr

Oroszorszàg 42000 euró

Anglia 7-15 ezer font

Ukrajna 25-30 ezer euró

2018. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!