Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetek jó apa, ha szülő...

Lehetek jó apa, ha szülő nélkül nőttem fel?

Figyelt kérdés
Augusztusban fog megszületni a kisgyerekünk. Pár hee hatalmába kerített egy érzés. Lehet, hogy hülyén hangzik, de megijedtem az apaságtól. Nagyon szeretnék apuka lenni, de félek, hogy nem fogok helytállni. A szüleimnek nem kellettem, ezért állami gondozottként nőttem fel. Igazából nem tudom mi a feladata egy apának, mert nekem nem volt. Szerintetek milyen apuka leszek?
2010. jún. 7. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó apuka leszel nyugi. Szeresd a gyermekedet és kész.
2010. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy jó apuka leszel. Egyszerűen csak hallgass az ösztöneidre, és ahogy az előző is írta, szeresd a kisbabátokat!
2010. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már abból látszik hogy jó apuka leszel hogy kiírtad ezt a "kérdést"!!

Sok sikert:-)))

2010. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is biztos vagyok benne,hogy remek Apuka leszel!!!

Ha már ennyire foglalkoztat a dolog,biztos,hogy jó leszel,úgyhogy ne aggódj!!!

Sok boldogságot kívánok Nektek!!!

2010. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tényleg annyi a titka,hogy szeresd nagyon a kicsit és az anyukáját.jönni fog minden ösztönből.nekem van családom,mégis megijedtem az anyaságtól.de tényleg csak magamra kell hallgatnom és jön minden.
2010. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ezért leszel jó apa.

Az én férjem apukája sosem tőrödött a gyerekeivel, csak ivott, dohányzott, más nem érdekelte. Emiatt a férjem nem iszik, nem dohányzik és ezerrel foglalkozik a gyerekünkkel. Pont a rossz példa miatt lett a férjem az igazi mintaapuka!

Minden rendben lesz veled, ne aggódj :)

Csak foglalkozz sokat a babátokkal, segíts a feleségednek, ahol tudsz, de a legfontosabb a szeretet és az összetartás családon belül!

2010. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én párom apukája alkoholista. Mondanom sem kell, mennyit tanult tőle :S, apósom még arra is féltékeny volt, ha a gyerek kapott valamit!!!

Ehhez képest a férjem nagyon jó apuka, imádja a kisfiát. Szerintem nem ezen múlik, hogy ki milyen szülő. Egyszerűen teszed a dolgodat, ellátod a kicsit, ha anyuka kéri, segítesz stb., az apaság, mint érzés idővel kialakul. De ha ilyen kérdélseken egyáltalán elgondolkozol, akkor biztosan nagyon jó apuka lesz belőled.

2010. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!