Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában mért...

Ebben a kategóriában mért minden 3. kérdés az, hogy "lehetek terhes"?

Figyelt kérdés
Mintha mi jobban tudnánk. Még ha orvosok lennénk sem tudnánk biztos választ adni.

2018. febr. 19. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert dugnak ész nélkül aztán elkezdenek pánikolni, hogy mi van ha...
2018. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A másik véglet, aki már évek óta próbálkozik, és minden gondolata ekörül forog.


A második leggyakoribb kérdés: szerintetek pozitív?

2018. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg hogy egy napot késik, terhes vagyok? Komolyan nem értem az ilyen embereket. Tényleg ez a két véglet van. De mi honnan tudhatnánk? Nem egyszerűbb venni egy tesztet?
2018. febr. 19. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én agyam se veszi be ezt a baromkodást... mensi előtt senki nem tudja, vagyigenvagynem, mensi után meg vannak tesztek. Vagy 500 forintos percdíjjal hívható ezo-TV jósok.
2018. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mert a nők nagyrésze képtelen várni. Addig sem, amíg egy nyomorult tesztet nem vesz!


Meg a "szurkás" csajok, akik azt hiszik a "szurka" terhesség, a "dpo-s" csajok akik szamolgatnak és már 8. dpo-n tesztelnek, meg az idegenekkel gratuláltatók, akik felteszik a pozitív pisis csíkot hogy "a szemem káprázik"?


Ezek azok, akik az én szememben széttrollkodják az oldalt. Ráadásuk milliárdszor le lett írva, hogy pl. szurka semmire nem utal. Meg hogy várd meg hogy késsen....de mind azt hiszi, az ő esete más. Más a fenét.


Ez van, át kell ugrani a buta kérdéseket!

2018. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is égnek áll a hajam ezektől a kérdésektől....
2018. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!