Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akar játszani a...

Miért nem akar játszani a férjem a kislányunkkal? Fürdetni sem akarja. Egyszer etette de akkor elkezdte a sírást mert sokat tett a szájába. Mindent nekem kell csinálni. Hogy mondjam meg neki úgy h megértse?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 16:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatnád bővebben, mióta ilyen, változott -e pl a munkahelyén valami, igényelne -e több figyelmet/szexet, stb stb.

Jobb esetben kiégett egy időszaka van, rosszabb esetben .... arról most ne is beszéljünk. Ezektől a pár szavas válaszaidtól meg falnak megyek. Fejtsd ki a totál helyzetet; ne kelljen már kihúzni a szót. Elvégre választ vársz, ennyiből meg segíteni nem tudunk

2018. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
1 hónapja ilyen kb. Nem változott semmi a munkahelyén. Szexet én akartam tegnap is ő utasított el h "fáradt" (egésznap pihent ,telóját nyomkodta). Olyan mintha haragudna ,de nem tudom miért.
2018. febr. 19. 17:19
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Van valakije.
2018. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mást kefél. Próbáld meg lecummantani, ha azt is elutasítja, akkor tutira veheted, hogy valaki előtted lerendezte már!
2018. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá h belépek a fb-jére h kivel beszélget. De nem merek
2018. febr. 19. 17:27
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de nekem se lenne veled kedvem beszélgetni, ha a valóságban is így “beszélgetsz” mint itt.. Honnan tudod, hogy nem akarja fürdetni? Megkéred, vagy megkérdezed, hogy szeretné e, mire Ő: nem? Mire Te? Nem kérdezed meg, hogy miért nem? Mi lenne ha először beszélgetni próbálnál és nem szexelni? Megkérdezted már tőle, hogy miért nem figyel rád, amikor nem figyel? Vagy azt, hogy “mi baj van?”
2018. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Valóságban nem így beszélgetek. Most is itt a lányom és szórakozni kell vele..

Igen megkérdeztem semmi baja azt mondta.

Azt is kérdeztem h miért nem akarja fürdetni azt mondta nem tudja h kell és nem szeretné h sírjon mondtam h megmutatom mit csináljon de nem akarja.

2018. febr. 19. 17:40
 18/25 A kérdező kommentje:

Tudom hánytól dolgozik és meddig mindig hazaér pontosan akkor amikor kell, reggel is pont úgy indul h oda érjen.

Egyedül nem nagyon szokott eljárkálni ,csak boltba. Nem hiszem h megcsal

2018. febr. 19. 17:44
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó nagy beszélgetés. Csodákra képes!

Ja, a férjeddel, nem velünk.

2018. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted nem csal meg, akkor minek akarsz fb-jában kutakodni??
2018. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!