Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkísért a párotok benneteket...

Elkísért a párotok benneteket a védőnőnél tett első (vagy akár a többi) látogatás alkalmával? Vagy egyedül mentetek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először és nem tudom, hogy megkérjem-e a férjemet, hogy kísérjen el vagy nem.
2010. aug. 11. 07:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
védőnőhöz sosem csak a nőgyógyászhoz.
2010. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

megkérheted de egyedül is mehetsz.

első alkalommal megkérdez a betegségekről meg a többi családtagról van-e cukorbeteg ilyesmi.


megméri a súlyodat a magasságodat és megkapod a felicitasos kezdőcsomagot és a kiskönyvedet


ennyi.én nem kértem hogy jöjjön és nem is jött utánna se -vizsgálatra is csak a 18.heti uh-ra jött el-

2010. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Engem elkísért! Első alkalommal mindenhova eljött velem (védőnő, nőgyógyász, szülésznő, gyerekorvos) és később is pár alkalommal. Nekem ez kifejezetten jól esett és Ő is kíváncsi volt mit mondanak.
2010. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem jött, de mindig munkaidőben kellett mennem. Akkor ismerte meg a védőnőt, amikor a babával hazajöttünk a kórházból, és először kijött. Azóta sem találkoztak...
2010. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, akkor nem rángatom be magammal. :-)
2010. aug. 11. 07:54
 6/25 A kérdező kommentje:
Vagy mégis??? :-))))
2010. aug. 11. 07:55
 7/25 anonim ***** válasza:
Nálunk ez szóba sem került, mert a leglehetetlenebb időpontokat adta meg a védőnő, így olyankor a párom dolgozott. De nem is maradt le semmiről, a védőnőnél semmi érdekes nem történik. Az én férjem csak a nődokihoz jött velem. Ott volt számára is izgalmas (ugye az uh).
2010. aug. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Védőnőhöz nem jött velem soha, mert mindig 10-12 között kellett menjek, így akkor ő pont dolgozott.

Viszont a nagyfiút (2 éves) már délután három utánra hordtam a védőnőhöz és orvoshoz ( nálunk együtt "rendelnek"), így oda mindig jön velünk :)

2010. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Velem mindenhova mindig jött (talán egy-két alkalom volt amikor valami miatt nem ért rá)

A saját vállalkozásában dolgozik, ezért mindig úgy csinálta, hogy el tudjon velem jönni.

nekem nagyon sokat jelentett.

2010. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Bettnya ***** válasza:

Szia!

Velem mindenhová jön, csak vérvételre nem. :)

Szeretne ott lenni a kezdetektől, és végig követni a növekedésünket.

A védőnőhöz is jött, ami külön öröm volt, mivel az én védőnőm az ő védőnénije volt.. :)

Ja, és mivel gyógyszerész, legalább meg tudják vitatni, mi a legjobb vitamin számunkra. ;) (Sajnos 1-2 értéken javítanom kell a vérképemen)

Szerintem kérdezd meg a párod, mennyire van kedve?

Boldog babavárást! :)

2010. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!