Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiabáltatok már ugy rendesen...

Kiabáltatok már ugy rendesen 2 év körüli gyereketekre ha nem akart délben aludni vagy annyire hisztizett hogy nem hagyta abba?

Figyelt kérdés
öszinte vàlaszokat vàrok. Mikor màr majd fel robbantatok akkor veletek is elöfordult ilyen??
2018. febr. 19. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Azért ne legyints, csak mert kaptál pár megerősítő választ! Ha mindennapos, az minden csak NEM normális.


Igen, előfordult, többször mint szeretném, nem vagyok szent, de ha minden áldott nap nem tudnám türtőztetni magam, akkor azon lennék, hogy kezeljem, nem azon, hogy virtuális hátbaveregetést kérjek a GYIK-en.

2018. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
utolsò, kèrlek olvasd el mègegyszer a hozzàszòlàsom 😊akkor ràjössz hogy a te vàlaszod èrtelmetlen ebben az esetben. köszönöm
2018. febr. 20. 08:35
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem alszik azért soha nem kiabálok. Azért mert személyes, és nagyon rossz élményem van ezzel kapcsolatban.

Igaz már nagyobb voltam olyan 10 év körüli, és kórházban voltam, 25 éve , akkor a szülők még nem aludtak bent, ez nem volt divat. Én világ életemben későn fekvő voltam és emlékszem , hogy egy nővér ott ült az ágyam mellett és szinte fenyegetett, hogy azonnal csukjam be a szemem és aludjak, ez ment minden este , mondta ha kinyitom a szemem injekciót ad meg ilyeneket, ezt borzasztó rosszul éltem meg, azóta is bennem van, hogy milyen, az ha valakit kényszerítenek, hogy aludjon. Ezért ezt sosem tenném a gyerekemmel.


Ezt az altatás dolgot, nem is értem nekem is 2,5 évesem van ő már nem alszik minden nap, de ha látom hogy fáradt akkor berakom a kiságyba, de nem foglalkozok vele nem kezdem el fogni a kezét meg ringatni meg hasonlók , ennyi idősnek erre már nincs szüksége, a szobából azért nem jövök ki mert egyébként kimászni a kiságyból, tehát ott vagyok a szobában, de csinálom a dolgom, hajtogatom a ruhákat, vagy olvasok, de sosem kényszerítem, arra hogy aludjon.


mEttől függetlenül másért persze én is szoktam kiabálni de soha nem alvás miatt. De persze amikor már ő is hatodjára mászik az asztalra, vagy nuyúlba a konnektorba persze , hogy kiabálok én is.

2018. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A nemalvás miatt nem, felesleges, attól, hogy üvöltesz még inkább nem fog aludni.


Hiszti miatt bizony igen, néha nagyon túltolja, arcmosás is volt párszor, mert fulladásig hergelte magát.

2018. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A mai anyukáknak egy szemernyi ösztöne sincs a gyerekekhez bakker? Egyszerűen nem értelek benneteket,nincs bennetek semmi következetesség,és erő ahhoz hogy szülőként helyt álljatok,és azon csodálkoztok hogy miért szívat benneteket halálra egy kétéves?

"Amikor dög fáradt, de mindent kitalál, hogy ne kelljen aludni, és már egy órája kínlódunk, akkor van, hogy a 120. kérek inninél már kiakadok. Sajnos nem opció, hogy akkor nem alszik, mert végighisztizi a napot utána, mert fáradt."

Na ez egy jó példa arra mit csesztek el..Szerinted anyuka,miért is kéri még 119x is a gyerek az innivalót?

Mert van egy olyan már bocsánat,de lökött anyja,aki nem mondja rögtön a 2. inni kérek után,hogy nincs több,és aludj. Majd kimenni és ennyi.Ha ezt így csináltad volna az első alkalom után,nem alakult volna ki ez az egész.Egyetlen gyereket se kell altatni,csak meg kell teremteni a nyugodt alváshoz való feltételeket,majd szépen elköszönni és hagyni hogy el tudjon aludni. Egyesek ebből több órás rituálékat kreálnak,az evéssel ne mkülönben.Akinek nincs érzéke meg ösztöne hozzá,az nézzen meg pár részt a "super nanny" c. brit sorozatból,hasonló eseteket dolgoz fel. Soha nem a gyerekekkel van a baj,hanem a szülőkkel,a gyerekek már csak erre reagálnak ...

2020. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!