Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért tetszik annyira a...

Miért tetszik annyira a férjemnek az a név h Fanni?

Figyelt kérdés

Nekem nem tetszik. Ha kislányunk lesz azt akarja h Fanni legyen.

Neki semmi más nem tetszik.


2018. febr. 23. 20:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
41%
A Fanni ezerszer szebb mint a Viktória!A férjednek jobb ízlése van.Legalábbis nekem a Fanni tetszik.
2018. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
66%
Gratulalok a ferjednek, a Fazekes Fanni nagyon jopofa es szep nev. A Viktoria is szep, de a Fazekashoz nem is tudok jobban passzolo nevet mint a Fanni. Persze ha nem tudsz megbaratkozni vele, valamilyen kompromisszumra mindkettotoknek szuksege lessz.
2018. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
44%
A Fanni nagyon szép és egyszerű.Rövid de sokat mond gondolj bele hogy pl a tablóján hosszú neve lenne ha Viktória lenne.A Fanni szebb igaza van a parodnak
2018. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%

A Fanni a Stefánia becézése. Legalábbis az olaszoknál találkoztam ezzel.

A Fazekas Fanni tényleg nem rossz.

2018. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

Szép név a Fanni, de nekem a Viktória az egyik kedvencem, úgyhogy nálam az nyerne. Plusz a környezetemben rengeteg Fanni van, felnőtt is, gyerek is.

De hogy a férjednek miért pont az tetszik, azt mi nem tudhatjuk.

2018. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
Mert nagyon jól passzol a Fazekashoz. Mivel ő férfi, már korábban gondolkozhatott rajta, hogy milyen név illik majd a gyerekének a vezetéknevéhez és biztos ezt kitalálta még régen és ahhoz ragaszkodik :) Egyébként nekem is tetszik ;-)
2018. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%
Gyereknek még csak-csak elmegy a Fanni, de felnőttnek nagyon komolytalan.
2018. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
43%

Nekem túl kislányos név, egy felnőttnek max. akkor tudom elképzelni, ha óvónéni lesz belőle, mert az olyan cuki, hogy Fanni néni, de amúgy nem.

Én csak ezért nem adnám.

2018. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%

Mi a te neved? Mert hogy mondtad, hogy akkor a te neved kapja a kislány, ha a Fanni nem lehet.

Amúgy a Viktória sokkal jobb.

2018. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem szép név.
2018. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!