Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért tetszik annyira a...

Miért tetszik annyira a férjemnek az a név h Fanni?

Figyelt kérdés

Nekem nem tetszik. Ha kislányunk lesz azt akarja h Fanni legyen.

Neki semmi más nem tetszik.


2018. febr. 23. 20:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%

Nekem tetszik, sose tetszett.

Komolytalannak tartom én is. Meg úgy általában a 2 szótagú, i-re végződő neveket. Ezek becenévből önállósultak, ezáltal idétlenek...

Zsófi, Kati, Mari... Pl ezek így ebben a formában anyakönyvezhetőek, szerintem gáz...

2018. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Az enyém Klaudia
2018. febr. 23. 21:38
 23/33 anonim ***** válasza:
Engem például mindhárom (Fanni, Viktória, Klaudia) névtől kiráz a hideg 😂 de nem tudom megmagyarázni. Van még pár ilyen. Ami nekem tetszik, talán másnak nem, vagy éppen ő találja taszítónak. Az hogy tetszik vagy nem valakinek egy adott név lehet okkal, pl. egy emberhez kötjük, de többnyire csak egy érzés.
2018. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%
12 éves korom óta akarom a leendő kislányomnak a Zsáklin nevet adni, de körülöttem senkinek nem tetszik. A párom talán elfogadná, de ha nem akkor letennék róla, hiszen az ő gyereke is, közösen kell dönteni az ilyenben. Te sem ragaszkodhatsz csak egy névhez és neki sem kellene!!
2018. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
#21 vagyok, *Nekem nem tetszik akart lenni az eleje, csak valamiért eltűnt a NEM :D
2018. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne menj bele olyan névbe, ami neked nem tetszik! Az én exem is ragaszkodott egy konkrét névhez, azóta eltelt három év, és nekem azóta sem tetszik a fiam neve, még sosem szólítottam a nevén nagyon szörnyen érzem magam ez miatt. Persze az ex már réges rég lelépett, de azért a nevet erőltette. Tudta , hogy nekem nem tetszik, és mégis.
2018. febr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Fazekas Fanni nevű osztálytársam általánosba,szerintem szép név nekem jobban tetszik mint a Viktória :)


Én is a fiamnak csak a Balázst tudnám elképzelni de mivel férjemnek nem tetszik így majd kitalálunk mást.

2018. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#26

Miért nem változtatod meg, ha az apa úgysincs képben?

Ez csak azért jutott eszembe, mert van az ismeretségi körömben egy kisfiú, majdnem 2 évesen fogadták örökbe. Ők megváltoztatták akkor a nevét, nem okozott gondot a gyereknek, megszokta az újat. Már 7 éves azóta.

2018. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
66%
Én még nem engednek neki. Ő adja a vezetéknevét. Ennyi erővel mind a kettőtök vezetéknevét kapja, akkor talán engednek neki.
2018. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én nevem is Fazekas Fanni :D

Őszintén szólva én imádom és emlékszem általános suliban is olyan menőnek éreztem, hogy F.F. a monogrammom. Szerintem add neki nyugodtan, bár most így le leszek pontozva :D

17/l

2018. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!