Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fehérje és genny a vizeletben?

Fehérje és genny a vizeletben?

Figyelt kérdés

Mitől? Mivel jár, nagy baj??


Hétfőn ismétlik ,hátha csak keveset ittam előtte vagy hüvelyváladék került bele.

De ha nem, akkor adnak erre valamit??

37hkm


2018. febr. 24. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Toxemia. Ha magas a vérnyomásod is, akkor császározni fognak. Szintén 37. héten volt.
2018. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez húgyúti fertőzés is. Nem csíp a vizelet? Ha erről van szó, akkor antibiotikumot fogsz kapni. Milyen mértékű? Mert 1-2 keresztes genny nem utal nagy mértékű gyulladásra. A fiamnam zsúfolva volt. :/ nekem meg 5 keresztes, ami gáz volt. 2 keresztes még csak nem is csípett. De akkor is ki kell kezelni, de nem nagy baj.

Fehérje lehet toxémia miatt is. De akkor a vérnyomásod is magas lenne. Az se baj, csak kezelni kell azt is.

2018. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Toxemia. Ha magas a vérnyomásod is, akkor császározni fognak"

Azért ez nem így van. Nálam 36 hetesen diagnosztizálták a toxémiát. A 38. héten szültem csak és az utolsó pillanatig úgy volt, hogy természetesen szülök. Csak akkor császároznak toxémiával, ha indokolt, egyébként még annál sem.

És kérdező simán lehet egy húgyúti fertőzés, amire meg kapsz antibiotikumot. A legjobb lenne ha csapolással vennének vizeletmintát tőled, abba nem kerül bele hüvelyváladék, így egyértelmű lenne az eredmény. Illetve ha nem magas a vérnyomásod, akkor valószínűleg nem toxémia, csak sima húgyúti fertőzés.

2018. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nemtudom,nem mondták. NST elott nezik es akkor mondta a hölgy,h ez jött ki !:/

A vernyomasom jó (sztem) :)

Átlagos,mármint olyan ,mint nem terhesen

110/62 volt aznap ,de amúgyis igy vhogy mozog.


Császárom lesz amúgy, de annyira csak nem vészes ha ismetles nelkul hazaengedtek hetfoig. Nem?

2018. febr. 24. 16:56
 5/5 A kérdező kommentje:

A vizelet nem csíp, nincs semmi panaszom.

:/

2018. febr. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!