Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnőnél egy +-es lett a...

Védőnőnél egy +-es lett a vizeletben a genny. Árthat a babának?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint igyál sokat, az kimossa a bacilusokat. Más teendőm nincs. Ez így rendben vagy menjek el a háziorvoshoz? Védőnőhöz 3 hét múlva kell újra mennem.
2018. jan. 29. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg igyál nagyon sokat, és a szedsz tőzegáfonyát, az csak jó lehet!
2018. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én elmennék a háziorvoshoz. Biztos, hogy jó, ha sokat iszol, de nem biztos, hogy elég, nyugodtabb lennék, ha megnézik laborban és egy orvos mondd rá valamit.
2018. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2018. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vérnyomáscsökkentőt szedek és igen, azzal rendben van. Miért?
2018. jan. 29. 10:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is elmennék a háziorvoshoz és megkérdezném tőle.
2018. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha csak csökkentővel van rendben a vérnyomásod, menj el az orvosodhoz. Ne a házihoz, a nőgyógyászhoz. A magasabb vérnyomás és a fehérje a vizeletben toxémia jele lehet. Hány hetes vagy?
2018. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
16 hetes múltam. Vérnyomáscsökkentőt már a terhesség előtt is szednem kellett.
2018. jan. 29. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, értem, az más akkor. Ilyen korán toxémia még nem jelentkezik, akkor csak valami fertőzés. De a dokit azért meglátogatnám, hátha kell rá antibiotikum vagy valami.
2018. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nőgyógyász. A toxemia is jelentkezhet ilyen korán. Nekem a második terhességem alatt is volt, igaz csak a végén és így császároztak. Akkor mondtam a dokinak, hogy hogy lehetek ilyen szerencsétlen, hogy most is toxemia lett. Erre mondta, hogy örüljek neki, hogy csak a 38. Héten. Akinek középidőben ott nagyobb bajok is lehetnek.

Szóval mindenképpen doki.

2018. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Középidőben már igen, jelentkezhet, de 16 hetesen még azért nem. Én is azért tudom, mert volt nekem is, csak szintén voltam akkora mázlista, hogy 38 hetesen. Barátnőm nem volt ilyen szerencsés, 26 hetesen kellett császározni... 21-22 hetesen már mondanám, hogy gyanús, de a 16 még korai azért.
2018. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!