Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett. Ma reggel is csinaltam egyet, es negativ. Elmentem nogyogyaszhoz ma delutan.(Azt olvastam, hogy nagyon korai terhesseget nem lat az UH, es csak ebben a honapban foganhatott, ha megtortent) De a nogyogyasz nem latott semmit, azt mondta megvan vastagodva a mehfalam, es valószínűleg megfog jonni. 20. korul kellett volna megjonnie, soha nem pontos amugy a menstruaciom. Most akkor mi a fene van?
2018. febr. 26. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is nagyon korán voltam ugyan igy voltak a tesztjeim de nekem a felritkulás már látszódott azóta 11+4 hetes kismama vagyok. Sztem neked csak mestruáció lesz. De reméljük tévedek.
2018. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!