Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti amikor elmondtatok a...

Ti amikor elmondtatok a férjeteknek/barátotoknak hogy terhesek vagytok és nem terveztétek a babát hogy reagált?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem mert nem jött meg és pozitív lett. Mi nem terveztük de én nagyon örülök neki. A férjem még nem tudja. Ha hazaér akkor fogom megmondani neki,még 2óra
2018. febr. 27. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Én nem lettem "véletlen" terhes.
2018. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem tervezzük a babát, akkor nyilván megfelelően teszünk azért, hogy ne legyek terhes.

Ha valami hiba csúszik a védekezésbe (elfelejtem a tablettát, gumi esetén kiszakad vagy bármi), akkor pedig nyilván a partnerem is tudja, hogy előfordulhat terhesség, ebben az esetben szerintem együtt várnánk a teszt eredményét...

2018. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Jobban, mint én 😅

3 hete voltunk együtt mikor mondtam, hogy lehet kellene egy teszt.. ő már ekkor biztosra vette, hogy pozitív lesz (az első együttlétünkkor nem védekeztünk, vettem be esemény utánit is). Együtt néztük meg az eredmény. Azóta is együtt vagyunk, van már egy tervezett gyerekünk is

2018. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktuk megnézni h kiszakadt-e a gumi.
2018. febr. 27. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődött,nem kapott szikrát,de miután felfogta (tuk), hogy mi történik velünk, vártuk és örültünk.. én úgy gondolom,hogy egy házasságban,ha csak egyik fél egyáltalán nem akar gyereket,egy ilyen hír nem ver földhöz senkit.gratulalok amúgy
2018. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt, hogy terhes lettem véletlenül, olyan igen, hogy esélyesnek láttam a dolgot. Volt már egy gyerekünk, szedtem fogamzásgátlót, de szarul voltam már napok óta, émelyegtem, hányingerem volt, és visszagondolva előfordult, hogy nem éppen időben vettem be a bogyót (ilyen szoptatás mellett használható bogyót szedtem, aminél sokkal jobban számít, hogy mikor veszed be). Még ciklusom se volt egyáltalán a gyógyszer miatt, úgyhogy arra se alapozhattam, hogy majd megjön. Mondtam neki, mi a szitu, az első "nanebakker" után mondta, hogy hát jól van, ha jön, akkor jön. Amikor negatív lett a teszt, kicsit még csalódott is volt :D
2018. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Őrült neki nagyon.
2018. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neked kell ismerni őt ennyire. Van, aki kiugrik a bőréből, van aki annyit reagál, hogy vagy abortusz vagy válás.
2018. febr. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy fogadta a hírt végül? 
2018. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok a reakcióra!😁
2018. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!