Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyik téren sem jöttek be a...

Egyik téren sem jöttek be a bogyócskák. Lehet hogy valamiért nem reagál rá?

Figyelt kérdés
Homeos. Pedig több orvosnál is jártunk, több problémával is, de ezek sosem hoztak javulást sem, nemhogy megoldást!
2010. jún. 8. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondomőszintén én egyáltalán nem bízom a homeós szerekben, sőt többektől, köztük orvosoktól is azt hallottam, hogy csak a pénzről szól. Még a babám pici volt kapott orrcseppet is meg köhögés elleni szirupot is homeosat, mondanom sem kell egyik sem használt. Mondtam is az orvosnak, azt mondta valakinél bejön, valakinél nem, ha pár nap alatt nincs javulás akkor nem érdemes vele próbálkozni. Azóta még véletlenül sem próbálkozok, én csak a gyógyszerben bízom, és ez be is igazolódott.
2010. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát ő sincs ezzel egyedül. Csak mindenki áradozik róla, nálunk a legegyszerűbb dologra sem jött be. Már nincs is kedvem próbálkozni.
2010. jún. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!