Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandósan ti is aggódtatok a...

Izabella220 kérdése:

Várandósan ti is aggódtatok a jövőn hogy viseltétek otthon a 9 hónapot?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

34. hétben még dolgoztam :D


Mit kell otthon ücsörögni 9 hónappig? Nem beteg vagy csak terhes.

2018. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Miért lettem volna 9 hónapit otthon? Ezt nem értem.

Persze aggódtam, hogy tisztába tudom e majd tenni, jó anya leszek e. Okos és szép gyerek lesz e.

2018. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Elég kevés időt hagytam magamnak haszontalanságokon rágódni. 33. hétig dolgoztam, holott Leidenesként nem lett volna nehéz kiíratni magam.
2018. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Én eléggé izgulok, hogy fogom e tudni mit szeretne a baba a sírással. Pl hogy nem éhes hanem a pocakja fáj


Vérzés miatt sajnos itthon vagyok 3 hete (6. héttől) de jövő héten már mehetek újra dolgozni amit nagyon várok.

Leidenem van és IGT vagyok, de nagyjából végig dolgozni szeretnék max ha a nyarat nem bírom (mert nincs légkondi a munkahelyemen) akkor jövök csak táppénzre. De eddig is túléltem.


Te miért vagy otthon?

2018. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor zi szrrencsések vagytok,jogy olyan munkakörötök van h dolgozhattok.Elhihetitek nekemis jobb lenne ha dolgozhatnék de nekem a munkaköröm nem engedi.Úgyhogy dolgoznék én ha lehetne nem felüdülés táppénzen lenni hiszen kevés.
2018. febr. 28. 17:39
 6/15 A kérdező kommentje:
Én kórházban dolgozok intenzív osztályon ahol mindenféle multirezisztens vírus mindennapos.
2018. febr. 28. 17:40
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan en nem voltam vegig otthon egyik terhessegem alatt sem, csak az utolso egy honapban, de az egyik gyerekkel a 12-16 het kozott betegszabin voltam verzes miatt.

Azt javaslom, hogy probalj meg mar most kialakitani egy napirendet, legyen dolgod minden nap, ami mozgasban tart es aktiv maradsz, nem unatkozol igy annyira, hogy aggodj.

Pl gyalog menni vasarolni, kutyat setaltatsz napi ketszer, elmesz moziba/kavezni, stb.

Kereshetnel uj hobbit, vagy tanulhatnal valmi ujat. En pl nyelvtanulassal, es puzzle-val toltottem azt a negy hetet, mert pihenesre voltam fogva, ki nem mehettem.

A nyelvtanulas mindig jol jon, puzzle-bol pedig szepeket kerestem direkt, bekereteztuk, azota is kint vannak a falon. Ment egy a gyerekszobaba is pl.

De jarhatsz konyvtarba, olvashatsz, megtanulhatsz kotni es sorolhatnam estig.

Tapasztalatbol mondom, hogy amig elfoglalt vagy es van mozivaciod, addig feleslegesen nem fogsz aggodni (max okkal, ha van miatt). Kosd le magad es olyat csinalj, amitol hasznosnak erzed magad.


Ui: mas munkat nem tudnak adni a korhazban? Recepcio, vagy papirmunka az irodaban, aszisztens olyan reszlegen, ahova nem fertozo betegek jarnak?

Csak azert kerdezem, mert nekem is olyan munakkorom volt, amit terhesen nem lehetett valtozatlanul csinalni, de nem kellett tappenzre mennem, ajanlottak olyat, ami terhesen is vallalhato.

2018. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
min aggódtam volna :) életem egyik legboldogabb 9 hónapja volt. Habár én is dolgoztam 36 hétig az utolsó 1 hónap nagyon jó volt, otthon, csak pihenni aludni enni, napozni stb. azóta összesen nem aludtam annyit :)
2018. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez a jobbik eset, ha nem problémás terhesség miatt vagy otthon.

Ebben az esetben használd ki a szabad életed utolsó hónapjait és járj kirándulni, úszni, vagy tegyél bármit amiben örömöd leled.

2018. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha a munka miatt vagy mar otthon pihenj utána úgyis rlfelejtheted a következő jo par evig a nyugodt alvást. Varrjal, himezz, kosd le magad.olvass vsgy nezz sorozatokat.most meg vsn Énidőd!
2018. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!