Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2000 es méhszájérték jo 36...

2000 es méhszájérték jo 36 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Doki nem mondott rá semmit.
2018. márc. 1. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége már ilyenkor, amúgy jó. Lassan az lenne a jó, ha nyílna is picit, de az is jó, hogy rövidül. Első szülés előtt van, hogy csak közvetlenül a szülés előtt nyílik a vajúdás alatt. Meg amúgy is órák alatt változhat, szóval tényleg nincs sok jelentősége.
2018. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem alapból ennyi volt.
2018. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. 3.szülésem. mindegyikkel végig zárt voltam minden vizsgálatkor. Az elsőnèl szülés napján tágultam 4 cm re a másodiknál nem emlékszem már
2018. márc. 1. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Attil mert torolteted a valaszom nem lesznertelmetlenebb a kerdes. Ha mar ketszer szultel pomtosan tudod mit jelent h 2000a mehszajerteked.
2018. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem töröltettem semmit. Azt sem tudom hogy kell plusz nem is olvastam a válaszodat
2018. márc. 2. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!