Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mikor jött meg rendesen...

Kinek mikor jött meg rendesen a menszi szülés után?

Figyelt kérdés
A lányom csüt.lesz 5 hetes és semmi vérzésem nincsen már. A 3. héten hol megvolt, hol nem. A lányom febr 1-én született, most márc.2-án volt ilyen élénk piros foltszerűség a tisztasági betéten, de alig látszott..illetve nagyon kevés. Talán tegnap múlt el egészen.(Bocs, hogy ilyen nyersen fogalmazok.)volt már így valaki? az első szülésem után megvolt 6 hétig végig, annyi, hogy az utolsó 2 hétben sokkal kevesebb volt. Most meg szinte semmi. Csak nem merek elindulni sehova betét nélkül,mert félek, hogy elönt útközbe...27-én megyek kontrollra, de addig érdekelne, hogy ez normálisna számít? Annyi még, hogy császárral született a kicsi, a 3. héten együtt voltunk a párommal, igazából nem esett jól, vártam volna még... Lehet ez is befolyásolja? Köszi a válaszokat.
2018. márc. 6. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hetes kontroll elött nem szabad szexuális életet éln8, mert bajt okozhat. A terhesség utáni vérzés nem menstruáció, hanem tusztulás. Nem számít, hogy múltkor meddig tartott, ez most egy másik terhesség volt és mindegyik más. Szerintem ha félsz a vérzéstől akkor tegyél be mindig egy betétet indulás elött.
2018. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákért, telefonról írok.
2018. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Semmi gond értettem így is amit írtál, köszönöm a válaszodat. Remélem minden oké lesz.
2018. márc. 6. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedved sincs szexelni, meg nem is szabad, akkor mi a jó égért csinálod? Én egy hét után a falat kapartam, úgy kívántam a férjem, de kivártuk a kontrollt...


Az, h mikor kezdesz újra menstruálni, sok mindentől függ. Ha szoptatsz, elvileg később, valakinek simán eltelik 1-másfél év is. Ha nem, akkor is kiamardhatnak hónapok. De persze mindkét esetben megjöhet akár 4-5 héttel szülés után is. A sokáig tartó vérzés az első hat hétben NEM menstruáció, hanem tisztulás. A méhlepény leválásakor keletkezett seb vérzik és gyógyul a méhedben.

2018. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Bölcs dolog, hogy kivártad a kontrollt. Remélem minden oké lesz, sajnos nem szoptatok már nagyon kevés tejem van, 20 milit tudok kipréselni egy nap maximum. Hát mind1 most már, biztos, h el fog apadni sajnos:( Ti hamar helyre jöttetek szülés után? Én még mindig eléggé érzem a sebemet. Kicsit tartok tőle, hogy túl korai volt az együttlét és e-miatt is lehet.
2018. márc. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!