Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyerekes családok, ti...

2 gyerekes családok, ti mennyit költötök havonta élelmiszerre, tisztítószerekre, ruhára?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,mi túl sokat költünk ezekre,érdekelne mások mennyiből hozzák ki.
2018. márc. 6. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Kajara nagyjabol 60 ezret, ugy, hogy fozok de a ferjem hetkoznap rendel egy menut. Lb 30 ezret koltok a boltba kajara o meg elkajal 30 ezret a 22 munkanap alatt. Itt megjegyeznem hogy nagy vetemenyesunk van, zoldseget szinte nem vasarolok, csak gyumolcsot.


Tisztitoszerekre szerintem kb havi 10-15 ezer mehet el beleertve a mosogeptablettat mosoport.fogkremet tusfurdot stb


A ruha nalunk erdekes kerdes mert en szinte nem veszek vagy turizok, a gyerekek az unokatesoktol kapott ruhaarzenalbol gazdalkodnak (kifolyik a szekrenyunkon minek vennek ujat...) ellenben a ferjem negyedevente elkolt 50 ezret ruhara :) szerintem ha leatlagolom ruhara havi 20 korul megy..

2018. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
A kajahoz most nem szamolom az ettermezgetest pizza rendelesr stb gondolom nem is az a resze erdekel
2018. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
100 elmegy a kajára és egyéb háztartási dolgokra (ez a nagybevásárlások és a kajarendelés összesen) plusz havi 20 megy el drogériába (pelus, tisztító és tisztálkodó szerek). Ebből még tudnánk lefaragni, szerinem 100-ból ki lehetne jönni, ha jobban odafigyelnénk.
2018. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
3-as vagyok, ruhára indokolatlanul sokat költünk, havi 50 átlagba tuti elmegy négyünkre, de lehet, hogy több, ki se merem számolni.
2018. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindennel együtt kb. 70-80 ezer forint jut ezekre.

Ételt rendelni, étterembe járni nem szoktunk, mindig nézem az akciókat.

Tisztítószert alig kell venni, takarításhoz és mosógépbe öblítéshez ecetet használok, ez olcsó és környezet barátabb, mint a durva vegyszerek. Ruhát mindenkinek turkálóban veszek.

Hétközben a nagyobbik gyerek eszik főtt ételt az oviban, így szerencsére nem kell minden nap főzni, este meg elvagyunk kenyérrel valami felvágottal, májassal stb.

Szeretnénk máshogy élni, de sajnos jelenleg kevés pénzből kell gazdálkodnunk.

2018. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ú, 1 gyerekkel többet költünk, mint az eddigiek... úgyhogy nem lehet a tiétek olyan sok. :D

Azért "mentségünkre" hozzáteszem, férjem, lányom ételallergiás.

2018. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem szoktam így külön számolni, de kb 100-150ezret szoktam leszedni a számláról+a 26ezer családi, én abból költök itthon, el is megy egy hónapban. ebbe benne van a kaja (naponta főzök, gyümölcs, zöldség mindig van itthon, nem rendelünk), tisztitószer, pelenka, tápszer (8hónapos a lányom), ovis kaja, oviba gyümölcs, csoportpénz, vagy épp mi kell...stb (3 éves a fiam). ha "kell" ruha, játék ebből veszem, csekkek egy részét is (kb 30ezret) ebből fizetem néha a férjemnek cigit. tehát én ennyit költök. a számláról meg férjem befizet még pár csekket amit neten intéz plusz a benzint is kártyára fizeti.
2018. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. kb kiszámoltam olyan 80-90ezer megy el csak a kaja-tisztítószerekre. :)
2018. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Valamit nem jól csinálok.A kajapénzünk ennél jóval több. Legalább 180 elmegy kajára meg tisztítószerekre,de lehet,hogy több.
2018. márc. 7. 09:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha van miből, miért gond?
2018. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!