Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyerekes családok, ti...

2 gyerekes családok, ti mennyit költötök havonta élelmiszerre, tisztítószerekre, ruhára?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,mi túl sokat költünk ezekre,érdekelne mások mennyiből hozzák ki.
2018. márc. 6. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

köszi a lepontozást, mi a baj, a használt ruha, vagy a saját kert?


1es

2018. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért gond,mert ha 100-ból is ki lehet hozni,akkor feleslegesen költök el 200-at.Azt költhetnénk másra is,nyaralás vagy nemtom.
2018. márc. 7. 13:55
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rosszabbul álltunk anyagilag, kb 80.000ft ment el ezekre. Most úgy 160.000 körül. Szerintem nincs ezzel baj. Miért kellene kevesebbet költenem, ha így is kijövünk a pénzünkből és legalább minőségibb élelmiszert vehetek?
2018. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor vezess listát és nézd meg, hogy mi a felesleges!


Nekem egy éhező, nélkülöző gyerekkor után, amikor soha semmit nem kívánhattam meg csak úgy és örültem, hogy nem korog a gyomrom... az lenne az utolsó, hogy az élelmiszer költségeken rágódok. Amíg van miből, megveszem.


Spórolok máson, ha kell. Annyi csak, hogy ügyelek arra, hogy semmi se romoljon ránk, mert az tényleg pazarlás.

3 főre 90 körül van az élelmiszer (ebben nincs drogéria), plusz erre jön még havi 30-40 rendelt (munkahelyi ebéd, "gyorskaja").

2018. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Értelek,csak azért minket se vet fel a pénz.Mondjuk ha tudnék spórolni a kaján,abból fizethetnénk egy új kocsi részleteit.Azért számít...Nem értem ha hetente csinálunk egy nagyobb bevásárlást, elköltünk kb 25000.-ft-ot,és akkor is minden nap még le kell mennem a boltba ezért-azért 23 ezer ott is elmegy naponta.
2018. márc. 8. 22:52
 16/17 A kérdező kommentje:
2-3 ezer:)
2018. márc. 9. 01:04
 17/17 anonim ***** válasza:
62%
A kisboltot kell kiiktatni. Nekünk is 20-20 a heti nagybevásárlás, és nem megyünk kisboltba. Kenyeret/zsömlét frissen lefagyasztjuk és csak elővesszük, mikor kell, mindig friss. A kisboltban sok az impulzusvásárlás. Szerintem így próbáljátok meg.
2018. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!