Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első születésnapra milyen...

Első születésnapra milyen dekorációt készítettetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kisgyerek még nem ért belőle sokat. Jönnek vendégek (rokonok), miattuk is szeretnék valami dekorációt. De valami olyat, ami miatt nem fog üvölteni a gyerek, pl., hogy nem adhatom oda neki a lufit, mert félek, hogy szétdurran a kezében. :)


(Mellékes kérdés: láttam ütögethető lufit a boltban, az milyen lehet? Ismeri valaki? Vagy a lufi tárgytalan?)


2018. márc. 8. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan a kezébe adhatod a lufit, nem lesz tőle semmi baja, akkor sem ha kidurran.
2018. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk boldog szülinapot feliratú tányér-pohár-szalvéta, így mosogatnom se kellett. Magasan egy kis háromszöges zászlós szalag. Pár héliumos lufi, amivel azért kellett vigyázni mert lerágta a gumigyűrűt a végéről, de lufit úgyis csak felügyelet mellett adsz neki gondolom a madzagja miatt.
2018. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Számos lufik, lampionfüzér és egy boldog születésnapot felirat volt kint.
2018. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lógattunk fel lufit és girlandot, téma szerint sok félét lehet kapni. Terítőt is vettem, azóta szülinapokon elő kerül. Külön neki is fújtunk lufit, csak nem olyan nagyra. Nem pukkadt ki. Neki még nem fontos a dekoráció, de a fotókon jól mutat. Az etetőszék mögé volt téve a girland és a lufi díszítés. Második szülinapra rajzoltam a kedvenc meséjéből, az volt a dísz. A harmadikra színes papírból muffinokat vágtam ki, rá a hármas szám, azok voltak fellógatva. Már külön élvezi, fontos a szülinaphoz a díszítés is. :-D
2018. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!