Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz után vagyok, nagyon...

Abortusz után vagyok, nagyon fáj a hasam. Mit vehetnék be ellene?

Figyelt kérdés

Június 4-én volt abortuszom,azóta nagyon fáj a hasam,sajnos mellette dolgoznom kellett és lehet megerőltettem magam.

No-spa vettem be,azt lehet,úgy érzem hogy az jó.

Meddig fáj ilyenkor a has? Szerdán megyek a dokihoz.

Remélem tud valaki segíteni.előre is köszi


2010. jún. 9. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, nekem egyáltalán nem fájt a hasam, igaz, elhalt terhesség miatt volt kaparásom. Nem valószínű, hogy jót jelent, ha fáj a hasad.
2010. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha elhúzódó a fájdalom, vagy erős darabos a vérzés, mellette hőemelkedés is jelentkezik, akkor azonnal vissza kell menni a nőgyógyászati ambulanciára, ahová nem kell időpont sem, lehet munka után, este is menni, van ügyelet.

ha nem szeretnéd, hogy későbbi gyermekvállalásban akadályoztasson,ajánlom, mielőbb keresd fel az interruptiot végző intézményt.

2010. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hőemelkedésem nincsen,a vérzésem sem darabos,csak a hasam fáj.Úgy olvastam hogy ez normális dolog mert a méhem húzodik össze,csak hát fájdalmas,reméltem tud valaki tanácsot adni.

Köszönöm a hozászolásokat.

2010. jún. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!