Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha a lányomat semmi...

Normális ha a lányomat semmi lányos játék nem érdekel? Valakinek van ilyen lanya? Szülinapjara is kapott babat meglatta mi az ki sem bontotta úgy hagyta hozza sem nyul.2 éves

Figyelt kérdés
Már azon gondolkodom h veszek neki autokat,szerintetek vegyek?
2018. márc. 10. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
2 évesem autózik, építőkockázik, vonatos mesekönyv a kedvence :) va játékbabakocsija, abban is az autóit tologatja :D én is dettó ilyen voltam, aztán kifejezetten nőies nő lettem. Nem befolyásol ez semmit :)
2018. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekkoromban ugyanilyen voltam. Az oviban folyton a nagy dömperekkel játszottam, otthon meg építőkockáztam.

Sohasem babáztam, vagy barbiztam.

Végül pedig én is teljesen nőies nő lettem.

2018. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

5 éves lányomat a hideg kirázza a babáktól :)

Lego city, Ninjago autók traktorok a kedvencei! A nagyinak a kedvenc dínójára kellett ruhát varnia :)


Attól hogy nem babázik semmi haj nincs vele, én sem babáztam sohasem.

2018. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj. Én kifejezetten szerettem babázni és barbizni, de hamar kinőttem belőle, amikor a könyvek jobban lekötötték a figyelmem. Az a lényeg, hogy legyen valami, amivel szívesen foglalkozik.
2018. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Szintén. Általánosban csak fiú barátaim voltak. Fociztam, rajzoltam, legóztam. Tény h volt rengeteg barbim is. Azokat szerettem. De az élethű babáktól a frász kitört. Sőt a mai napig. Nekem rohadt félelmetesek, nem tudnám megmondani miért. De jött a gimi ás nagyot fordult a kocka :) én is nagyon nőies lettem.
2018. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Abból hogy nem szeret babázni, nem következik az, hogy autózni szeret majd.
2018. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Világ életemben utáltam babázni.


Kisgyerekként is autó, bringa, koszos voltam, az utcán lógtam a srácokkal.

Középiskolában és egyetemen is a legjobb barátnőimmel vadultunk, belógtunk fesztiválra, piát csempésztünk be, éjjel a szigeten aludtunk sátorban, meg ilyesmik :D


De attól imádom a szoknyákat, lakkozom a körmöm (sötét színűre), csajosan öltözködök, de rühellem a divat-smink stb. témákat, a párommal metálkoncertre járok, meg ilyesmik :)


29n

2018. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
még nagyon kicsi, ez semmit nem jelent, 2 eves unokaöcsemnek a gyógyszeres doboz kell, meg a telefon. autó, jatek nem erdekli.
2018. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

6 éves lányom autózni, vonatozni szeret, születésnapjára is mindig ilyesmit kér. Farsangkor tűzoltónak öltözött, és utálja a hercegnőket. 5 éves fiam kedvenc játéka a Barbie, és minden hercegnős mesét imád.

Szerintem adj neki olyan játékot, amit szeret.

2018. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én,ha a húgommal kellett barbie babákkal játszanom,mindig sírtam :). Utáltam a babákat. Mai napig fájó emlék,hogy a tanítónéni elkobozta a szép méregzöld matchboxomat :). Csak a lego meg a könyvek érdekeltek. Kislányom 2 éves lett 2 napja,duplózik,autózik,rengeteget "olvas", babázni nem szokott magától még,de együtt megetetjük őket,illetve este egyet választ,és azt hozza az ágyba.


Ne aggódj már olyanon,amin nem kell! Lehet,hogy olyan környezetből jöttél,ahol a nemi szerep nagyon éles határokkal volt elválasztva egymástól,de a gyerekek nem gépek.

Engem kényszerített anyukám,hogy a húgommal babázzak,és utáltam a babákat!! Soktól még félek is a mai napig a Gyerekjáték c. horror miatt...

2018. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!