Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha a lányomat semmi...

Normális ha a lányomat semmi lányos játék nem érdekel? Valakinek van ilyen lanya? Szülinapjara is kapott babat meglatta mi az ki sem bontotta úgy hagyta hozza sem nyul.2 éves

Figyelt kérdés
Már azon gondolkodom h veszek neki autokat,szerintetek vegyek?
2018. márc. 10. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteget legóztam, építettem, sőt, egyszer egy doboz kisautót is kaptam! Mai napig őrzöm őket, hatalmasakat játszottam velük. Távolabbi rokonságból kaptam babákat is, ők anyut hülyének nézték amiért hagyja hogy a fent említettekkel játsszak, engem meg defektesnek és feladatuknak érezték hogy visszatérítsenek. Nem ment :D

Nem tudtam mit kezdeni egy babával, csak úgy volt, nem lett belőle semmi. Bezzeg az autók gurultak, ütköztek, a sima kockából palota lett vagy űrhajó.. talán a legjobb szó hogy nem kötött le egy baba.

Abszolút rendben levő nő lettem, imádom minden percét a nőiségnek, abszolút rendben vagyok testileg-lelkileg. (Ultraparásoknak: hetero is vagyok :D )

Nyugi, ne akard beskatulyázni, ha belegondolsz nőtársaink ezrei küzdöttek éveken át azért, hogy többet lássanak egy kislányba, mint babázó (és aztán lebabázó) dolgot. :)

2018. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen lány voltam. Szerintem, ha nem szeret babázni akkor ne erőltessétek. Nálam próbálták nagyon, mert hát "a lányoknak ezt kell" és kb. minden karácsonyról rossz emlékeim vannak, mert mindig babát kaptam, baba házat, meg amit a legtöbb lány szeret. Nekem meg mindig meg kellett játszani, hogy én mennyire örülök ennek, különben veszekedtek velem.


Ha nem érdeklik a babák akkor próbáljatok ki másmilyen játékot.

2018. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Lányom sem szeret babázni inkább szinezni olvasni,autozni stb oviban is ilyen volt meg most is ilyen.
2018. márc. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A babáktól én is féltem. De a mackómat nagyon szerettem.

Végülis a mackó is olyan mint egy baba, van szeme, keze, lába. Öltöztettem,etettem, mindent csináltam vele, amit mások a babákkal.

Volt fölhúzható kiasautóm is, az is jó volt.


Szerintem 2 éves gyereket már el lehet vinni a játékboltba, figyelni, hogy mit néz meg.

2018. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!