Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az árt a gyereknek ha én...

Az árt a gyereknek ha én beteg vagyok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
?
2018. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2018. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok. Ma lázas lettem, faj a fejem, nathas vagyok,köhögök árt a gyereknek? 5 hónapos
2018. márc. 10. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Terhes vagy? A legtöbb esetben nem árt, mert a méhlepény kiszűri a kórokozókat, viszont semmilyen gyógyszert nem szedhetsz a háziorvosod vagy a nőgyógyászod megkérdezése nélkül, még lázcsillapítót sem. Viszont a magas láz is árthat a magzatnak, ezért vagy megbeszéled az orvossal, milyen lázcsillapítót szedhetsz, vagy mechanikusan (borogatás) csillapítod a lázad. C-vitamin, gyümölcstea szintén ajánlott. Vannak olyan betegségek, amik árthatnak a magzatnak, pl. a rubeola.
2018. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Életemben annyit nem voltam beteg mint a második terhességem alatt.. volt ott influenza, hányós vírus, köhögés, minden, mész szülni is betegen mentem... A babám egészségesen 4 és fél kilósan jött a világra... Ami fontos, hogy mindig beszélj az orvossal ha megbetegszel, hogy mi a teendő, milyen gyógyszert vehetsz be, stb. A tartós magas láz például árthat a babának, mindenképpen csillapítani kell.
2018. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam, akkor írtam a kommentet, amikor még nem láttam, hogy terhes vagy. Orrsprayt, keveset használhatsz, nem szívódik fel olyan mennyiség, ami ártana a magzatnak. Tengervizes orrsprayt pedig korlátlanul használhatsz.
2018. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jobban rugdosódik mint szokott az nem baj? És miért?
2018. márc. 10. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel az orvosi ügyeletet, kérdezd meg, milyen gyógyszert vehetsz be.


Az, hogy jobban rugdos a megszokotthoz képest, önmagában nem baj. Lehet, hogy érzi, hogy ideges vagy.

2018. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!