Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tartósan beteg (asztmás)...

Tartósan beteg (asztmás) gyereknek meddig jár a GYES és emelt családi pótlék?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Évente kell újítani és akár a gyerek tízéves koráig is járhat.
2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most hozták törvénybe, hogy el fogják venni a gyest, meg az emelt családit, és csak a közgyógy. marad meg. Csak azoknak az asztmás gyerekeknek fog járni, akik az ebből kifolyólag bekövetkezett szövődmények (tüdőgyulladás stb.) miatt tartós kórházi kezelést igényelnek. Akik otthon vannak, nem igényelnek kórházi ellátást, azoktól megvonják. Tegnap tudtam meg az orvostól.:(
2013. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát "fantasztikus",hogy mindent megvonnak.És akkor az ember még munkát se talál.Nekem konkrétan a lakhatásomat fedezi a gyes,családi (albérletben élünk),párom fizetéséből meg élünk,eszünk ameddig tudunk.Fogok írni az államkincstárnak,hogy ez a hír igaz-e.Lehet alapból azt kellett volna.:D
2013. ápr. 27. 07:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az Államkincstártól,és azt mondták ez a hír nem igaz.
2013. máj. 1. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :)
2013. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát még Én.:)
2013. máj. 3. 10:04
 7/7 anonim válasza:
Sajnos mi is allergiás asztmások vagyunk,idáig kaptuk az emelt családit,május végével lejár és nem hosszabbította meg az orvos.
2013. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!