Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, a ti gyereketek...

Szülők, a ti gyereketek járnak különórára, spotra? Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
Heti hányszor? Írjátok oda a gyermek korát is!

2018. márc. 12. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

9 éves, heti 3x vív (imádja), és heti kétszer 2 órát énekkarba jár - ezért is totál odavan :)

Időnként megkérdem, nem sok-e neki a suli mellett-után, de egyelőre élvezi mind a sportot, mind az éneklést.

Tisztában van vele, hogy ha megunná, vagy besokallna, akkor nem harapom le a fejét, nem kényszeríteném tovább.


Én 5-11-es koromig énekkarba jártam, aztán 16-22 éves koromig vívtam, meg önvédelmiztem a sulik mellett.


28 éves korom óta ismét kórusba járok, időnként a lányom csoportjával együtt lépünk fel :)

2018. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kislányom 8 éves mazsorettre jár heti 1 szer, kisfiam 5 éves ő focira heti 2 szer.
2018. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A nagy fiam 9 éves. Heti 3-4x jár focira suli után, heti 5x kosárlabdára és labdajátékos foglalkozásra iskolaidőben. Én beszéltem a gyerekorvosunkkal, szerinte belefér ennyi sport.

Mivel kitűnő tanuló, tanulmányi versenyekre jár, ezért szellemi foglalkozásokra nem jár pluszban.

A lányom 6 éves, ő csak ovi időben jár heti 1x úszni és 1x tornára. Tavaly angolra járt, de tornára nem.

2018. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én nem pártolom a mindenféle különórát, viszont a sport szerintem nagyon fontos.

Én soha nem sportoltam, nem is szeretek mozogni, túlsúlyos is vagyok. Nem szeretném, ha a gyerekeim is ilyenek lennének.

Másrészt a sportolásnak közösségformáló ereje is van, ami szintén jó dolog.

2018. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
5 évesem csak oviba jár, ill. oviidőn belül van euritmia foglalkozás és gyrekjóga. A nagyok lovagolnak heti 2-szer és heti 1-szer úsznak. 88 és 10 évesek.
2018. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!