Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karolina Róza és Flóra Kamilla...

Karolina Róza és Flóra Kamilla. Illenek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Almási a vezetéknév.

2018. márc. 18. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%
10-es, nem vagyok ostoba.
2018. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem illenek.
2018. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jók lennének így párosításban

Viszont ha az első név úgy kezdődik, hogy Ka

Akkor mindkét esetben SiKa lesz a vezetéknévből és a keresztnévből együtt nekem, kicsit összeolvad.

Ha meg felcseréljük, és a Rózát rakjuk előre, hasonlít arra, hogy síró, ami középen kijön. Most jövök rá, hogy a Flóra Kamilla kombó se jó annyira; mert ott meg ilyen lovas hang jön ki, amikor bandukol, ballag a ló, ahhoz hasonlít, hogy kokká-kokká-kokká; amikor így az emberek el kezdenek kattogni a szájukkal, és úgy utánozzák, ahogy a ló megy. raka-raka-raka. Szóval ez nekem tök olyan. Viszont ha megcseréljük, akkor benne lesz pl a Róza/Flóra Karolinánál, hogy Akar, Akarol. Az se olyan jó. De várjunk, most próbálgatom, nem rossz úgy, hogyha megcseréljük csak a Rózát a Karolinával. De mondjuk nemtom. Amúgy ismerek olyat, aki a 2. keresztnevét használja.

2018. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Almasi Roza, Almasi Flora. Nem bonyolitanam jobban.
2018. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!