Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért került újra közel...

Miért került újra közel egymáshoz a szülés utáni hetekben, hónapokban a szülők ebben a történetben?

Figyelt kérdés

A neten olvastam pár napja a történetet, a pár válófélben volt már jópár év házasság után, idősebb gyerekekkel. Az apának már volt új párja is, de mire beadták a válókeresetet kiderült, hogy terhes a felesége. A terhesség alatt nem igazán álltak szóba egymással, aztán a kislányuk koraszülött lett, amikor pedig hazaengedték, az apa kezdetben csak néha, aztán egyre többször maradt segíteni és vége az volt, hogy újra összemelegedtek.

Hát nem tudom, szülés után pont hogy mindenki kimerült és fáradt szerintem, nem igazán tudom elképzelni ezt mint "párterápiásdit" egy válás szélén álló házasságban.



2017. aug. 15. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen, valoszinuleg azert volt fent a neten mint sztori, mert eleg ritka.
2017. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szerelem" első látásra a kicsi iránt? :D

Nem tipikus, ebben igazad van, sokan mennek szét ilyenkor, nemhogy újra összejönni az elmérgesedett helyzetből indulva, de az ember annyira összetett és érdekes lény, egy ilyen új helyzet megmozdíthat benne valamit, ami jó irányba viszi a dolgokat...

2017. aug. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinzem csak nem jött be az uj csaj hosszabb távra.
2017. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!